Veselīga dzīvesveida klubs *

Vairumā gadījumu personai, kas sāk samazināt svaru, nav neviena, pie kā vērsties, lai konsultētos un saņemt atbalstu. Klubā Uztura konsultants katru dienu tiekas ar Jums, optimizē un personalizē uztura programmu, veic visus nepieciešamos mērījumus, pastāvīgi atbalsta un motivē Jūs.

Konsultants iepazīstinās Jūs ar sabalansēta uztura principiem un, pirmkārt, ar sabalansētu brokastu principiem. Sabalansētas brokastis nodrošina organismam visas nepieciešamās uzturvielas, lai sasniegtu labākos rezultātus. Brokastis ir vissvarīgākā maltīte, un no tām atkarīga svara kontrole un mūsu pašsajūta visas dienas laikā. Dienu pēc dienas Konsultants veic Jūsu ķermeņa parametru mērījumus un seko izmaiņu dinamikai, lai lieko kilogramu samazināšanas process Jums būtu komfortabls un drošs.

Sekot savai figūrai ir daudz patīkamāk siltā un draudzīgā atmosfērā!

Rīta Klubā Jūs varēsiet atrast sev draugus, saņemt mundruma lādiņu visai dienai un iegūt lielisku figūru!
Strādāt ar sevi vienam vai samazināt svaru kopā?
5 panākumu sastāvdaļas:
  1. Tematiskās tikšanās par sabalansētas uztura principiem Kluba vai Atbalsta grupas ietvaros. Tikšanos regularitāte nodrošina jaunu ēšanas paradumu veidošanos ilgtermiņa rezultātam. **
  2. Darbs Grupā. Katra dalībnieka rezultāti stimulē visus pārējos.
  3. Sabalansēta uztura produkti nodrošina organismam nepieciešamās uzturvielas. Zinātniski pamatoti specializēti uztura produkti ir saprātīgs papildinājums ikdienas ēdienkartei.
  4. Uztura konsultants vienmēr ir pieejams, un viņa galvenais mērķis - Jūsu rezultāts. Viņš izstrādās personalizētu uztura programmu, ņemot vērā Jūsu organisma īpašības, motivēs un atbalstīs Jūs.
  5. Apmeklējot klientu mājās, iespējams izveidot produktu sarakstu, lai dotos uz veikalu, un ieviestu sabalansētu uzturu visai ģimenei.
Lai atrastu Veselīga dzīvesveida klubu savā pilsētā, aizpildiet pieteikuma veidlapu, un ar Jums sazināsies Konsultants, kurš atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Aizpildiet pieteikumu
"* Saskaņā ar Herbalife Nutrition neatkarīgo partneru Uzvedības noteikumiem Veselīga dzīvesveida klubi ir sociālas sanāksmes, kas apvieno cilvēku grupas, kurus interesē sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. Šie Klubi nav veikali vai mazumtirdzniecības iestādes, restorāni vai sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi, kas gatavo ēdienu promnešanai. Kluba telpās ir aizliegts nodarboties ar Herbalife Nutrition produktu mazumtirdzniecību.
** Jebkādi apgalvojumi attiecībā uz svara kontroli attiecas uz Herbalife Nutrition svara kontroles programmu, kas bez visa pārējā ietver arī sabalansētu uzturu, regulāras fiziskas aktivitātes, ikdienā nepieciešamā šķidruma daudzuma lietošanu, vajadzības gadījumā arī uztura bagātinātāju lietošanu un pietiekamu atpūtu. Visi rezultāti ir individuāli un var atšķirties."
Ja esat apņēmušies mainīt savu dzīvi un vēlaties būt aktīvi un enerģiski, Jums ir nepieciešams skaidrs plāns. Uztura plāns un treniņu plāns. Un tajā Jums palīdzēs Herbalife Nutrition Aktīva dzīvesveida grupas.

Tās nav vienkārši domubiedru grupu grupas, kuras vienmēr ir gatavas atbalstīt un iedvesmot Jūs, bet arī pastāvīga attīstība, noderīga informācija no Herbalife Nutrition ekspertiem un regulāras fiziskās aktivitātes.

Ka norisinās fitnesa tikšanās Aktīva dzīvesveida grupā?

Tās ir grupu tikšanās, kas iekļautas Veselīga dzīvesveida kluba abonementa programmā. Tās ņem vērā Jūsu personīgo sagatavotības līmeni. *
Pirms izmaiņu veikšanas dzeršanas režīmā, fizisko aktivitāšu režīmā vai dalības svara korekcijas programmā, ieteicams konsultēties ar ārstu.Tie ir treniņi, ko ikviens var veikt savā ritmā, patstāvīgi izvēloties atpūtas laiku.

Nodarbības bieži notiek ārpus telpām: parkā, mežā vai pilsētas skvērā. Tās ir draudzīgas tikšanās līdzīgi domājošu cilvēku lokā, kurus apvieno kopīgi mērķi.

Lai pievienotos Aktīva dzīvesveida grupai savā pilsētā, aizpildiet pieteikuma veidlapu
Aizpildiet pieteikumu