Ieeja neatkarīgajiem partneriem

Veselīga dzīvesveida klubs *

Vairumā gadījumu personai, kas sāk samazināt svaru, nav neviena, pie kā vērsties, lai konsultētos un saņemt atbalstu. Klubā Uztura konsultants katru dienu tiekas ar Jums, optimizē un personalizē uztura programmu, veic visus nepieciešamos mērījumus, pastāvīgi atbalsta un motivē Jūs.

Konsultants iepazīstinās Jūs ar sabalansēta uztura principiem un, pirmkārt, ar sabalansētu brokastu principiem. Sabalansētas brokastis nodrošina organismam visas nepieciešamās uzturvielas, lai sasniegtu labākos rezultātus. Brokastis ir vissvarīgākā maltīte, un no tām atkarīga svara kontrole un mūsu pašsajūta visas dienas laikā. Dienu pēc dienas Konsultants veic Jūsu ķermeņa parametru mērījumus un seko izmaiņu dinamikai, lai lieko kilogramu samazināšanas process Jums būtu komfortabls un drošs.

Sekot savai figūrai ir daudz patīkamāk siltā un draudzīgā atmosfērā!

Rīta Klubā Jūs varēsiet atrast sev draugus, saņemt mundruma lādiņu visai dienai un iegūt lielisku figūru!
Strādāt ar sevi vienam vai samazināt svaru kopā?
5 panākumu sastāvdaļas:
  1. Tematiskās tikšanās par sabalansētas uztura principiem Kluba vai Atbalsta grupas ietvaros. Tikšanos regularitāte nodrošina jaunu ēšanas paradumu veidošanos ilgtermiņa rezultātam. **
  2. Darbs Grupā. Katra dalībnieka rezultāti stimulē visus pārējos.
  3. Sabalansēta uztura produkti nodrošina organismam nepieciešamās uzturvielas. Zinātniski pamatoti specializēti uztura produkti ir saprātīgs papildinājums ikdienas ēdienkartei.
  4. Uztura konsultants vienmēr ir pieejams, un viņa galvenais mērķis - Jūsu rezultāts. Viņš izstrādās personalizētu uztura programmu, ņemot vērā Jūsu organisma īpašības, motivēs un atbalstīs Jūs.
  5. Apmeklējot klientu mājās, iespējams izveidot produktu sarakstu, lai dotos uz veikalu, un ieviestu sabalansētu uzturu visai ģimenei.
Lai atrastu Veselīga dzīvesveida klubu savā pilsētā, aizpildiet pieteikuma veidlapu, un ar Jums sazināsies Konsultants, kurš atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Aizpildiet pieteikumu
"* Saskaņā ar Herbalife Nutrition neatkarīgo partneru Uzvedības noteikumiem Veselīga dzīvesveida klubi ir sociālas sanāksmes, kas apvieno cilvēku grupas, kurus interesē sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. Šie Klubi nav veikali vai mazumtirdzniecības iestādes, restorāni vai sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi, kas gatavo ēdienu promnešanai. Kluba telpās ir aizliegts nodarboties ar Herbalife Nutrition produktu mazumtirdzniecību.
** Jebkādi apgalvojumi attiecībā uz svara kontroli attiecas uz Herbalife Nutrition svara kontroles programmu, kas bez visa pārējā ietver arī sabalansētu uzturu, regulāras fiziskas aktivitātes, ikdienā nepieciešamā šķidruma daudzuma lietošanu, vajadzības gadījumā arī uztura bagātinātāju lietošanu un pietiekamu atpūtu. Visi rezultāti ir individuāli un var atšķirties."
Atstāt pieteikumu