Veselīga dzīvesveida kluba konsultants

Uztura konsultants
bez maksas jums palīdzēs

izvēlēties produktus
ātri un ar atlaidi noformēt pasūtījumu
ievērot individuālu uztura programmu ceļā uz jūsu mērķi
Atrast savu Konsultantu * sīkāku informāciju jautājiet Konsultantam
Mums uzticas vairāk nekā 200 000 klientu! **
**Kopējais Herbalife neatkarīgo partneru skaits
krievvalodīgo reģionā uz 2022. gada aprīli

Trīs veidi atrast uztura Konsultantu

Izjautājiet draugus
Jūsu draugu un paziņu vidū noteikti ir tādi, kas pazīst Herbalife un pat ir sasnieguši izcilu rezultātu.

Praktiski katrā rajonā un katrā pilsētā var atrast Herbalife Uztura konsultantu, tāpēc ir ļoti iespējams, ka jūs pazīstat tos, kuri pazīst kādu uztura konsultantu. Un var dalīties ar godīgām atsauksmēm!
Nosūtiet pieprasījumu
Lai taupītu jūsu laiku, mēs esam sastādījuši vienkāršu anketu, ko var aizpildīt tiešsaistē.

Uzreiz pēc nosūtīšanas tā nonāks pie piemērotākā Uztura konsultanta, un pēc tam viņš, cik vien ātri iespējams, ar jums sazināsies.

Vēl viena iespēja

Vēl viena iespēja

Kā notiek darbs ar personālo Uztura konsultantu

1. solis no 4
Bezmaksas iepazīšanās tikšanās tiešsaistē, vai Veselīga dzīvesveida kluba apmeklējums pēc jūsu izvēles. Jūsu A punkta un vēlamo rezultātu (B punkta) noteikšana
2. solis no 4
Individuāla uztura, treniņu un citu ieteikumu sastādīšana atkarībā no jūsu vajadzībām. Iepazīšanās ar Herbalife produktiem
3. solis no 4
Iekļaušanās vidē, lai veidotu uztura disciplīnu un izpildītu individuālo programmu: piedalīšanās Slaiduma maratonos (individuāli vai grupā), Veselīga dzīvesveida klubu apmeklējums utt.
4. solis no 4
Personīgā konsultanta ikdienas atbalsts un ieteikumi jūsu ceļā uz sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu!

Kāpēc konsultanta atbalsts - tas ir ļoti ērti

Jūsu atbalsts
vienmēr ir pieejams!

Jums NAV jāatvēl īpašs laiks darbam ar Konsultantu! Sazināties, ātri saņemt atbildes uz saviem jautājumiem, kā arī noderīgus atgādinājumus un ieteikumus jums palīdzēs īpašā mobilā lietotne Herbalife Assistant!

Tur jūs varēsiet sazināties tieši ar savu Konsultantu un atrisināt visus jautājumus, kas jums radīsies

icon
Veselīga dzīvesveida klubi

Veselīga dzīvesveida klubi ir vislabākā vieta, lai iepazītos ar produktu! Klubu daudzu gadu pastāvēšanas laikā mūsu klienti ir ļoti iemīlējuši tikties sabalansētās brokastīs, kopā nodarboties ar sportu un gatavot pēc receptēm no Herbalife kulinārijas grāmatām, kuras piedāvā labākie šefpavāri!

icon
Slaiduma maratons

Tiešsaistes maratoni ir pieejami visiem, neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas! Unikāls formāts, kas ir ideāli piemērots dažādiem mērķim - līdzsvarot svaru, palielināt ķermeņa masu vai uzturēt sportisko formu ar pareiza uztura palīdzību.

Ja savā apkārtnē nevarat atrast Veselīga dzīvesveida klubu, Maratoni ar grupas dinamiku, domubiedru atbalstu un personiskiem ieteikumiem saistībā ar jūsu programmu var kļūt par lielisku alternatīvu!

icon
Kulinārijas, skaistumkopšanas un citas meistarklases

Kulinārijas, skaistumkopšanas un citas meistarklases. Savas jomas vadošie speciālisti pastāstīs, kā pacelt savu uzturu jaunā līmenī, kā izvēlēties savu ādas kopšanas sistēmu, un vēl neskaitāmas tēmas Veselīga dzīvesveida klubu tiešsaistes nodarbībās un tikšanās reizēs!

icon
* Visi apgalvojumi attiecībā uz svara kontroli attiecas uz Herbalife svara kontroles programmu, kas ietver arī sabalansētu diētu, regulārus fiziskos vingrinājumus, nepieciešamā šķidruma daudzuma patēriņu ikdienā, nepieciešamības gadījumā uztura bagātinātāju lietošanu un pietiekamu atpūtu. Visi rezultāti ir individuāli un var atšķirties.

Kam un kāpēc ir nepieciešams
Uztura konsultants

Tiem, kuri vēlas ātri un vislabākajā veidā līdzsvarot savu svaru
Tiem, kuri vēlas sākt veselīgu dzīvesveidu, bez mītiem un liekiem ierobežojumiem!
Tiem, kuri vēlas sakārtot dienas, ēdināšanas, sporta un atpūtas režīmu, bet viņiem trūkst atbalsta un disciplīnas.
Tiem, kuri jau sen piedalās Veselīga dzīvesveida klubā un vēlas dažādot savu dzīvi ar jaunām idejām un saziņu ar domubiedriem ceļā uz jauniem mērķiem
Un visiem tiem, kuri jau sen gribēja izmēģināt kaut ko jaunu un veselīgu, bet nav gatavi maksāt par dārgām konsultācijām un sarežģītiem ēdieniem. Veselīga dzīvesveida klubs - tas nav dārgi un sarežģīti, Veselīga dzīvesveida klubs - tas ir lieliski! Izmēģiniet!

Atbildiet uz jautājumu

Kas jūsu dzīvē mainītos, ja jums būtu personīgais veselīga uztura un dzīvesveida konsultants?
Vienkārši izmēģiniet...
bg
Vai ļausiet mums piekļūt jūsu ģeopozīcijai, lai mēs varētu kartē parādīt jums tuvākos konsultantus?