Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes, pikseļi un citas izsekošanas tehnoloģijas (kopā — “sīkdatnes”) ir teksta datu virkne, ko tīmekļa vietne nosūta uz pārlūka sīkdatņu failu, kurš atrodas uz jūsu datora cietā diska un ļauj vietnei jūs atpazīt. Sīkdatnes var palīdzēt vietnei pielāgot savu saturu, lai tas ātrāk atbilstu jūsu galvenajām interesēm. Dažas sīkdatnes mums ļauj atjaunot un atskaņot lietotāju sesijas mūsu vietnēs. Gandrīz visās lielajās vietnēs izmanto sīkdatnes.

Parasti sīkdatne satur tā domēna nosaukumu, no kura tā nākusi, sīkdatnes “ilgumu” un vērtību, un gandrīz vienmēr arī nejaušināti ģenerētu unikālu skaitli.


Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Herbalife izmantoto sīkdatnes, tostarp trešo personu sīkdatnes, lai apkopotu statistikas datus, noteiktu vietnes darbības rezultātus, atcerētos jūsu preferences, personalizētu mūsu reklāmas saturu (tostarp veiktu profilēšanu) un dotu iespēju mijiedarboties ar sociālajiem tīkliem. Arī trešās personas var vietnēs izmantot sīkdatnes, lai sekmētu iepriekš uzskaitīto mērķu sasniegšanu vai īstenotu savus mērķus, kā norādīts grafikā. Mūsu izmantotās sīkdatnes ir uzskaitītas tālāk.


Kā es varu sīkdatnes atspējot un iespējot?

Mēs esam publicējuši sīkdatņu preferenču centru, kas jums ļaus pieņemt vai noraidīt sīkdatnes mūsu vietnēs. Jūs varat piekļūt mūsu sīkdatņu preferenču centram, dodoties uz Preferenču centrs

Papildu informācija ir pieejama vietnē www.youronlinechoices.com/lv/

Turklāt jūs varat pieņemt vai noraidīt sīkdatnes, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tomēr visas mūsu vietnes interaktīvās funkcijas var nebūt pieejamas izmantošanai, ja atsevišķas sīkdatnes ir atspējotas. Ja vēlaties saņemt brīdinājumu, pirms sīkdatne tiek pieņemta cietajā diskā, ievērojiet turpmākos norādījumus:


Sīkdatņu izdzēšana

Jūs varat viegli izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir instalētas jūsu pārlūkprogrammas sīkdatnes mapē. Piemēram, ja izmantojat Microsoft Windows Explorer:

Atveriet 'Windows Explorer'

Uzklikšķiniet uz 'Meklēšanas’ pogas uz rīkjoslas

Iedrukājiet "sīkdatne" 'mapes un datnes' meklējuma lodziņā

Izvēlieties pārlūklodziņā 'mans dators’

Uzklikšķiniet „tagad meklēt '

Uzklikšķiniet dubultā uz atrastajām mapēm

Izvēlieties jebkuru sīkdatnes datni

Uzsitiet uz savas tastatūras pogu - 'nodzēst’

Ja jūs neizmantojat Microsoft Windows Explorer, tad funkcijā "palīdzība" vajadzētu izvēlēties "sīkdatnes", lai iegūtu informāciju par to, kur atrast sīkdatnes mapi.