Ieeja neatkarīgajiem partneriem

Privātuma politika

Pēdējoreiz pārskatīts 2018. gada XX. maijā

Herbalife ciena katra indivīda, kas apmeklē tās tīmekļa vietnes un izmanto tās pakalpojumus, privātumu. Šī konfidencialitātes politika jūs informē bieži uzdoto jautājumu formātā par to, kā Herbalife izmanto jūsu personisko informāciju un par tiesībām, kas jums ir attiecībā uz jūsu personisko informāciju. Ja jums ir papildu jautājumi saistībā ar šo politiku, varat sazināties ar mums pa e-pastu: privacy@herbalife.com.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika attiecas tikai uz Herbalife tīmekļa vietnēm ("Vietnes"), kuras satur saiti uz šo politiku.

Jūs varat identificēt savu personas datu Herbalife kontrolieri, lietojot tabulu šīs politikas beigās, balstoties uz jūsu dzīvesvietas valsti. Jūsu personas datu kontrolieris nosaka to apstrādes mērķus un līdzekļus.


Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka Herbalife produktus pārdod tikai caur mūsu Neatkarīgajiem dalībniekiem ("dalībniekiem"), kuri arī var būt jūsu personas datu kontrolieri. Jums tieši jāsazinās ar viņiem, lai saprastu viņu datu apstrādes praksi.

Bieži uzdotie jautājumi

• Kādas ir priekšrocības, kad Herbalife ievāc manu informāciju?
• Kādu informāciju vietnes var ievākt?
• Kā Herbalife ievāc un uzglabā šo informāciju?
• Cik ilgi Herbalife uzglabās šo informāciju?
• Kādas ir Herbalife saistības attiecībā uz Bērnu privātību?
• Kas ir sīkdatnes?

• Kā šajā vietnē tiek lietotas sīkdatnes un kāda informācija tiek ievākta?
• Kā es varu sīkdatnes atspējot un iespējot?

• Kādas ir manas tiesības attiecībā uz manu personisko informāciju?
• Kāda ir interneta un vietņu drošība?
• Vai Herbalife var mainīt šo politiku?
• Kā es varu identificēt savu personīgo datu Herbalife kontrolieri?

Kādas ir priekšrocības, kad Herbalife ievāc manu informāciju?


Herbalife savās vietnēs ievāc personīgu informāciju par jums dažādu iemeslu dēļ:

Jums var būt tiesības iebilst pret noteiktu jūsu personīgās informācijas lietošanu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem; bet, šajā gadījumā, jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā gūt labumu no mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, informējot mūs pa turpmāk norādīto e-pastu, atsakoties no reklāmēšanas pa e-pastu vai īsziņām, vai mainot pārlūkprogrammas privātības iestatījumus, kā norādīts turpmāk. Ja jūs atsaucat piekrišanu, iespējams, ka nevarēsiet pilnībā izbaudīt mūsu produktus un pakalpojumus.

Kādu informāciju Vietnes varētu ievākt?

Mēs, Herbalife, paredzam piešķirt jums tik lielu kontroli pār jūsu personīgo informāciju, cik iespējams. Parasti jūs varat apmeklēt Vietnes, nesakot mums, kas jūs esat vai neprasot atklāt jebkādu informāciju par sevi. Tomēr mēs apkopojam tehnisko informāciju, tādu kā IP adresi un jūsu pārlūkprogrammas informāciju, lai izveidotu savienojumu un parādītu mūsu vietni. Piemēram, mēs varētu apkopot datus par jūsu virzību pa mūsu vietni, vai atzīmēt opcijas, kuras esat izvēlējies atlasīt. Šī ir vispārēja standarta procedūra jebkurai vietnei internetā. Savāktā informācija jūs tieši nenorāda, bet var būt mums noderīga mārketinga nolūkiem un mūsu piedāvāto pakalpojumu uzlabošanai.

Tomēr ir reizes, kad mēs apkopojam informāciju tieši no jums, tādu kā, jūsu vārdu un adresi; piemēram, kad Jūs aizpildat veidlapu, lai pieprasītu informāciju par Herbalife produktiem vai dalību Herbalife, vai izveidotu saziņu ar kādu no dalībniekiem, vai lai piedalītos izaicinājumā, vai konkursa akcijā. Šajos gadījumos, ja nepieciešams, mēs varam sniegt jums papildu informāciju un izvēles par mūsu paredzēto jūsu personiskās informācijas izmantošanu. Mēs arī savācam jūsu norādīto priekšroku saziņai, piemēram, vai vēlaties saņemt komerciālos e-pastus.

Attiecībā uz reģistrētiem dalībniekiem "Herbalife" apkopo informāciju par produktiem, kurus viņi iegādājas izmantojot tiešsaisti un informāciju, kuru dalībnieki brīvprātīgi augšupielādē vietnēs, tādu kā, viņu potenciālie klienti un mārketinga pasākumi.

Mēs varam saņemt papildu informāciju par jums no publiskiem un komerciāli pieejamiem avotiem, un citām trešajām personām. Ja piekļūstat trešo personu pakalpojumam, tādiem kā, Facebook, Google vai Twitter, izmantojot Vietnes, lai pieteiktos Vietnēs vai apmainītos ar informāciju par jūsu pieredzi Vietnēs ar citiem, mēs varam apkopot informāciju no šīs trešās puses pakalpojumiem.

Daļu no Vietņu satura vai funkcionalitātes nodrošina trešās puses, tādas kā, Facebook un Twitter spraudnes. Šīs trešās puses saņem informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, tostarp izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas (sk. sadaļu par sīkdatnēm zemāk). Lūdzu, skatiet šo trešo pušu vietnes, lai saprastu, kā tās izmanto jūsu informāciju.

Kā Herbalife ievāks un uzglabās šo informāciju?

Herbalife uzglabā jūsu personīgo informāciju centralizētā repozitorijā kopā ar citām mūsu rīcībā esošajām ziņām, kas mums var būt par jums, ja jebkādas pastāv. Tas ļauj mums izvairīties no dublēšanās, labāk pārvaldīt mūsu informācijas resursus un nodrošināt jums labāku servisu. Mēs izmantojam šo informāciju iepriekš minētajiem mērķiem un saskaņā ar jūsu izvēlēm.

Cik ilgi Herbalife šo informāciju saglabās?

Mēs varam saglabāt jūsu informāciju tik ilgi, cik tas ir vajadzīgs mērķiem, kuriem tā tika savākta, vai saskaņā ar likumu, atkarībā no tā, kurš termiņš ir garāks. Perioda ilgums, kurā Herbalife saglabā jūsu personisko informāciju, ir atkarīgs no tā, kādā nolūkā šī informācija tiek izmantota.

Herbalife uzglabā jūsu informāciju drošā vidē, kuru aizsargā fizisko un tehnisko līdzekļu kombinācija. Šī informācija nav pieejama vispārējai sabiedrībai, izņemot informāciju, kuru jūs brīvprātīgi sniedzat publiskajās kopienās un forumos Vietnēs vai trešo pušu platformās.

Ar ko Herbalife dalās manā personīgajā informācijā?

Herbalife dalās jūsu attiecīgajā personīgajā informācijā ar:


Kur jūsu personīgā informācija tiks saglabāta?

Herbalife darbojas daudzās valstīs visā pasaulē. Lai mēs varētu jums piedāvāt pastāvīgu pakalpojumu, neatkarīgi no tā, kur jūs esat, mēs pārvaldām noteiktas vietnes funkcijas no vienas centrālās atrašanās vietas. Šobrīd tā atrodas ASV. Turklāt, jūsu augšējās līnijas dalībnieki/iuzņēmumi var būt izveidoti ASV vai citās valstīs. Nepastāv viens datu aizsardzības likumu kopums, kas attiektos uz Eiropu, ASV un citām pasaules daļām. Saskaņā ar Eiropas tiesību aktiem Herbalife tiek prasīts veikt pasākumus, lai aizsargātu jūsu informāciju, kad tā tiek pārsūtīta uz reģioniem ārpus Eiropas. Šie pasākumi ietver:

Kāda ir Herbalife apņemšanās attiecībā uz bērnu privātumu?

Bērnu privātuma aizsardzība ir svarīga. Dažos gadījumos Herbalife var savākt Personīgu informāciju no nepilngadīgajiem. Herbalife iegūst nepilngadīgā vecāka vai likumīga aizbildņa piekrišanu, kā to prasa piemērojamie tiesību akti.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir tikai teksta veida informācijas virkne, ko vietne pārsūta uz pārlūkprogrammas sīkdatņu failu jūsu datora cietajā diskā, lai vietne varētu atcerēties, kas jūs esat. Sīkdatnes var palīdzēt vietnei ātrāk organizēt saturu, lai tas atbilstu jūsu vēlmēm. Dažas sīkdatnes var mums atļaut atjaunot un atkārtot lietotāju sesijas mūsu Vietnēs. Lielākā daļa galveno vietņu izmanto sīkdatnes.


Sīkdatne parasti satur domēna nosaukumu, kurš izveidojis sīkdatni; sīkdatnes "mūža ilgumu"; un vērtību, kas parasti ir pēc nejaušības principa radīts unikāls numurs.

Herbalife šajā vietnē izmanto divu veidu sīkdatnes:

Sesijas sīkdatnes, kas ir pagaidu sīkdatnes, kas paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkdatnes failā, kamēr jūs atstājat vietni.

Noturīgas sīkdatnes, kas paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkdatnes failā daudz ilgāk (lai gan - cik ilgi, tas būs atkarīgs no konkrētās sīkdatnes dzīves ilguma).


Kā šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un kāda informācija tiek ievākta?

Sesijas sīkdatnes

Tās izmanto šādiem mērķiem:

• lai jūs varētu ievietot informāciju mūsu vietnes lapās un izvairītos no nepieciešamības atkārtoti ievadīt informāciju; un

• lai reģistrācijas laikā jūs varētu piekļūt uzglabātajai informācijai.

Noturīgās sīkdatnes

Tās tiek izmantotas šādiem mērķiem:

• lai palīdzētu mums atpazīt jūs kā unikālu apmeklētāju (izmantojot numuru), kad atgriežaties mūsu vietnē;

• lai ļautu mums pielāgot saturu vai reklāmas, lai tās atbilstu jūsu vēlamajām interesēm, vai lai izvairītos no to pašu reklāmu atkārtotas parādīšanas;

• lai izveidotu apkopotu statistiku, kas ļauj mums saprast, kā lietotāji izmanto mūsu vietni un palīdz mums uzlabot tās struktūru;

• lai identificētu un atrisinātu lietotāju pieredzes problēmas, un uzlabotu vietnes darbību; un

• lai atrisinātu dalībnieku jautājumus un palīdzētu nodrošināt atbilstību mūsu dalībnieku noteikumiem.Trešās puses sīkdatnesTrešās puses arī var apkalpot sīkdatnes, izmantojot vietnes. Tās izmanto šādiem mērķiem:

• lai pielāgotu saturu savām vēlmēm;

• lai uzskaitītu mūsu vietnes lietotāju skaitu; un

• nodrošinātu drošību iepirkšanās groziņos vai darījumos

Tīmekļa bāksignāli
Dažās mūsu tīmekļa lapās var būt elektroniskie attēli, kas pazīstami kā Tīmekļa bāksignāli (dažreiz dēvēti par caurspīdīgiem GIF), kas ļauj mums saskaitīt lietotājus, kuri apmeklēja šīs tīmekļa lapas. Tīmekļa bāksignāli savāc tikai ierobežotu informāciju, kas ietver sīkdatnes numuru; lapas apskates laiku un datumu; un lapas, uz kuras atrodas tīmekļa bāksignāls, aprakstu. Mums var arī būt Tīmekļa bāksignāli, kurus izvietojuši trešās puses reklāmas ievietotāji. Šie Bāksignāli tiek izmantoti tikai konkrētas kampaņas efektivitātes noteikšanai.


Kā es varu atspējot un iespējot sīkdatnes?

Jums ir iespēja pieņemt vai noraidīt sīkdatnes, mainot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus. Tomēr, ja sīkdatnes ir atspējotas, iespējams, ka nevarēsiet izmantot visas mūsu vietnes interaktīvās funkcijas. Ja jūs vēlaties saņemt brīdinājumu pirms sīkdatne tiek pieņemta uz jūsu cietā diska, vadlīniju norādījumi ir šādi:Sīkdatņu izdzēšana
Jūs varat viegli izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir instalētas jūsu pārlūkprogrammas sīkdatnes mapē. Piemēram, ja izmantojat Microsoft Windows Explorer:

Atveriet 'Windows Explorer'
Uzklikšķiniet uz 'Meklēšanas’ pogas uz rīkjoslas
Iedrukājiet "sīkdatne" 'mapes un datnes' meklējuma lodziņā

Izvēlieties pārlūklodziņā 'mans dators’
Uzklikšķiniet „tagad meklēt '
Uzklikšķiniet dubultā uz atrastajām mapēm
Izvēlieties jebkuru sīkdatnes datni
Uzsitiet uz savas tastatūras pogu - 'nodzēst’

Ja jūs neizmantojat Microsoft Windows Explorer, tad funkcijā "palīdzība" vajadzētu izvēlēties "sīkdatnes", lai iegūtu informāciju par to, kur atrast sīkdatnes mapi.

Kādas ir manas tiesības attiecībā uz savu personīgo informāciju?

Atkarībā no piemērojamiem tiesību aktiem jums var būt dažādas tiesības attiecībā uz jūsu personisko informāciju, tādas kā, piekļuves tiesības, labošana, ierobežošana vai iebildumi pret jūsu personīgo datu apstrādi (ieskaitot apstrādi tiešajam mārketingam) un pārnesamību uz citu kontrolieri un tās dzēšanu. Dažas mūsu vietnes ļauj jums pārskatīt un atjaunināt savu personīgo informāciju vai atcelt savu dalību pakalpojumā. Ja šī funkcija nav pieejama, un, lai saņemtu palīdzību attiecībā uz citām personīgās informācijas tiesībām, lūdzu, sazinieties ar vietējo Herbalife biedru pakalpojumu biroju, sazinaties ar mums, rakstot uz: privacy@herbalife.com.

Lūdzu, ievērojiet, ka šīs tiesības ir pakļautas likumā noteiktiem ierobežojumiem.

Ja jūs nevēlaties saņemt reklāmu pa e-pastu vai īsziņu, jums tiks dota iespēja izvēlēties atteikties no saziņas, ko jūs saņemiet.

Ja jums ir papildu jautājumi par šo politiku un mūsu praksi vai, ja jums ir sūdzības par to, kā Herbalife lieto jūsu personisko informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums:

Data Protection Officer –EMEA

Herbalife Finance and Operations Service Centre

ul. Puszkarska 7H, 30-644 Kraków, Poland

privacy@herbalife.comLietotājiem un dalībniekiem Eiropas Savienībā - ja jums ir bažas par Herbalife jūsu personīgās informācijas ievākšanu un izmantošanu, un ja Herbalife to nevar atrisināt līdz esat apmierināti, jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei jūsu jurisdikcijā.

Kā ar interneta un Vietnes drošību?

Internets nav droša sistēma, un jums vienmēr vajadzētu būt piesardzīgiem attiecībā uz informāciju, ko atklājat tiešsaistē. Herbalife vietņu savāktā personiskā informācija tiek uzglabāta drošās darba vidēs, kas nav pieejamas sabiedrībai. Ja nepieciešams, personīgā informācija tiek šifrēta pirms jūs veicat savu darījumu, izmantojot atbilstošu drošu tehnoloģiju

Vai Herbalife var mainīt šo vietnes politiku?

Privātuma likumi, vadlīnijas un tiesu prakse mainās nepārtraukti. Tādēļ Herbalife patur tiesības laiku pa laikam grozīt šo politiku. Mēs iesakam, lai jūs periodiski apmeklējat mūsu vietni, lai uzzinātu par jaunāko mūsu politikas versiju.

Kā es varu identificēt manu datu kontrolieri Herbalife?

Jūs variet identificēt Herbalife uzņēmumu, kas ir jūsu personīgo datu kontrolieris, izmantojot turpmāk redzamo tabulu, kas ir balstīta uz dzīves vietas valsti.

Armenia

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Austria

HERBALIFE INTERNATIONAL DEUTSCHLAND GmbH, Gräfenhäuser Straße 85., D-64293 Darmstadt, Germany

Azerbaijan

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Belarus

Herbalife Bela LLC, Bldg.29-91А, Prityckogo str., Minsk, 220092, Belarus

Belgium

HERBALIFE INTERNATIONAL BELGIUM S.A./N.V., Drukpersstraat 4. B-1000 BRUSSEL – Belgium

Bosnia

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)

Bulgaria

Herbalife Polska Sp. z o.o. Janki ul. Falencka 1B, 05-090 Raszyn (“Herbalife Polska”)

Croatia

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)

Cyprus

HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A. 110 Pentelis Street, Marousi, 15126 Athens, Greece (“Herbalife Greece”)

Czech Republic

HERBALIFE CZECH REPUBLIC s.r.o., Identification No. (IČO): 028 55 089, Karolinská 661/4, Karlín, 186 00 Praha 8, Czech Republic (“Herbalife Czech”)

Denmark

Herbalife Denmark ApS, Hovedvagtsgade 6

1103 København K

Estonia

LLC “Herbalife International RS” | Russia, 129110, Moscow, Prospect Mira, 33/1. (“Herbalife”)

Finland

Herbalife International Finland OY (PL 211, 00131 Helsinki, Finland

Herbalife Norway  Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker

France

HERBALIFE INTERNATIONAL FRANCE, S.A. , 3 rue Alexandre Volta B.P. 81020, 67451 MUNDOLSHEIM CEDEX

French Polynesia

HERBALIFE INTERNATIONAL FRANCE, S.A. , 3 rue Alexandre Volta B.P. 81020, 67451 MUNDOLSHEIM CEDEX

Georgia

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7

Germany

Herbalife International Deutschland GmbH, Gräfenhäuser Straße 85, 64293 Darmstadt, Germany

Ghana

Herbalife of Ghana Ltd., SK DTD127b, Tema, Motorway, Industrial Area Spintex Road, Accra, Ghana

Greece

HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A., 110 Pentelis, 151 26 Marousi, Athens, Greece

Hungary

Herbalife Hungary Ltd., 1097 Budapest, Gubacsi út 6., Building “B”

Iceland

Herbalife (U.K.), Limited., The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB8 1HB

Ireland

Herbalife (U.K.) Limited, The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB81HB, United Kingdom

Israel

HERBALIEF INT’L OF ISRAEL (1990) LTD., 46 Derech Hamakabim St, Industrial Zone, Rishon, Letzion 75359, Israel

Italy

Herbalife Italia S.p.A., VialeCitta’ d’Europa 819, 00144 Roma, Italia

Kazakhstan

LLC Herbalife Kazakhstan, 241 Mukanov Ave., 050008 Almaty city, Republic of Kazakhstan

Kyrgyzstan

LLC Herbalife Kazakhstan, 050008, Kazakhstan, Almaty, Mukanovast. 241. (“Herbalife”)

Latvia

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7(“Herbalife Russia”)

Lebanon

HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A. 110 Pentelis Street, Marousi, 15126 Athens, Greece («Herbalife Greece»)

Lithuania

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7(“Herbalife Russia”)

Macedonia

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)

Malta

Herbalife International Netherlands B.V., Postbus 8283, 3503 RG Utrecht, The Netherlands

Moldova

I.C.S Herbalife MA SRL , С/f: 1012600022785, Str. Ismail, 81/1, Business Centre “Panorama”, et. 2, MD-2001, Chişinău, Republica Moldova

Mongolia

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7(“Herbalife Russia”)

Netherlands

Herbalife International Netherlands B.V., Postbus 8283, 3503 RG Utrecht, The Netherlands

Norway

Herbalife Norway  Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker

Poland

HERBALIFE POLSKA Sp. z o.o., Janki, ul. Falencka 1B, 05-090, Raszyn, Polska

Portugal

HERBALIFE INTERNATIONAL S.A., Av. Infante D. Henrique, 347 Lisboa, 1800-218, PORTUGAL

Romania

Herbalife RO SRL, Str.Arhitect Louis Blanc nr. 1, etajul 7, Sector 1, cod postal 011751, Bucuresti, Romania

Russia

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7(“Herbalife Russia”)

Serbia

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 – 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)

Slovak Republic

Herbalife Slovakia s.r.o., ID No: 47 742 445, Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava, Slovak Republic (“Herbalife Slovakia”)

Slovenia

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)

South Africa (incl. Botswana, Leshotho, Namibia and Swaziland)

Herbalife International South Africa, Ltd., Ground Floor, Building 32, Woodlands Office Park, Woodlands Drive, Woodmead, Gauteng, 2191, South Africa

Spain

Herbalife International de España S.A.

C/ Arequipa, 1, 28043 Madrid

Sweden

Herbalife Sweden AB, Box 556,101 31 Stockholm, Sweden

Herbalife Norway  Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker

Switzerland

Herbalife International Deutschland GmbH, GräfenhäuserStrasse 85, 64293 Darmstadt, Germany

Turkey

HERBALIFE INTERNATIONAL ÜRÜNLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.,Büyükhanlı Plaza, KüçükbakkalköyMah. DefneSok., N3 Ataşehir, 34752, İstanbul/Türkiye

Ukraine

 Herbalife Ukraine LLC,  01103, Kyiv, 26 Kikvidzestr, Ukraine

United Kingdom

HERBALIFE (U.K.) LIMITED. The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB8 1HB. United Kingdom

Zambia

Herbalife Zambia Ltd., Shop no. 5, Farmers House, Central Park, Cairo Road, Lusaka, Zambia