Privātuma politika

Pēdējo reizi pārskatīta 2023. gada 1. martā

Herbalife, tā saistītie uzņēmumi un meitasuzņēmumi (“mēs”, “mūs” vai “mūsu”) apzinās jūsu privātuma svarīgumu. Šajā privātuma politikā bieži uzdoto jautājumu formā ir sniegta informācija par to, kā Herbalife izmanto jūsu personas datus, kā arī par jūsu tiesībām attiecībā uz jūsu personas datiem. Ja jums rodas papildu jautājumi par šo politiku, varat sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi privacy@herbalife.com.

Ņemiet vērā, ka šī politika attiecas tikai uz Herbalife tīmekļa vietnēm un lietojumprogrammām (“Vietnes”), kurās ir sniegta saite uz šo politiku.

Jūs varat noskaidrot savu personas datu pārzini uzņēmumā Herbalife, izmantojot diagrammu šīs politikas beigās, pamatojoties uz jūsu dzīvesvietas valsti. Jūsu personas datu pārzinis nosaka personas datu apstrādes nolūkus un līdzekļus.

Ņemiet vērā arī faktu, ka Herbalife produkti tiek pārdoti tikai ar mūsu Neatkarīgo dalībnieku (“biedru”) starpniecību, kuri ir jūsu sniegto personas datu pārziņi. Lai izprastu veidu, kā viņi rīkojas ar datiem, jums jāsazinās ar viņiem tieši.

Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)

Kādiem nolūkiem Herbalife vāc personas datus?

Ja starp mums ir izveidotas līgumattiecības, mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai izpildītu ar jums noslēgto līgumu, nodrošinātu mūsu produktus un pakalpojumus un pārvaldītu mūsu attiecības, it īpaši:

Tāpat mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai izpildītu mūsu juridisko pienākumu, it īpaši:

Personas datus, ko jūs sniedzat Vietnēs, mēs apstrādājam šādiem leģitīmiem uzņēmējdarbības nolūkiem:

Mēs izmantojam personas datus šiem nolūkiem, jo mums ir leģitīmas intereses vadīt savu uzņēmējdarbību un sniegt pakalpojumus saviem dalībniekiem un viņu klientiem. Mēs veicam saprātīgus pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu intereses ir līdzsvarā ar jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, ko mēs labprāt paskaidrosim pēc pieprasījuma. Jums ir tiesības iebilst pret noteiktiem jūsu personas datu izmantošanas veidiem saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem, taču šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā gūt labumu no mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Ja tas tiek prasīts piemērojamajos tiesību aktos, mēs saņemsim jūsu piekrišanu šādiem nolūkiem:

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, rakstot par to mums uz tālāk norādīto e-pasta adresi, atsakoties no reklāmas pa e-pastu vai ar SMS starpniecību vai mainot savas pārlūkprogrammas konfidencialitātes iestatījumus, kā norādīts turpinājumā. Ja atsauksiet piekrišanu, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot mūsu produktus un pakalpojumus.

Mēs varam izmantot personas datus arī citos veidos, par kuriem to vākšanas laikā sniedzam īpašu paziņojumu.

Kādus personas datus vāc Herbalife?

Mēs vācam šāda veida personas datus:

Lai gan personas datus, kurus izvēlaties mums sniegt, jūs sniedzat brīvprātīgi, noteikti personas dati ir nepieciešami, lai nodrošinātu jums attiecīgo produktu vai pakalpojumu. Ja izvēlēsieties nesniegt nepieciešamos datus, tas var ietekmēt mūsu iespējas nodrošināt jums noteiktus produktus vai pakalpojumus.

Turklāt personas dati, kurus sniedzat tieši mums, būs redzami kontekstā, kurā tos sniedzat. Piemēram, aizpildot veidlapu, lai pieprasītu informāciju par Herbalife produktiem vai dalību Herbalife vai lai izveidotu kontaktu ar dalībnieku vai piedalītos konkursā vai totalizatorā, jūs norādīsiet savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un jebkuru citu viedlapā pieprasīto informāciju. Piemēram, atbildot uz jautājumiem labsajūtas profila anketā, varat brīvprātīgi sniegt informāciju par savu veselību un labsajūtu, tostarp fiziskās īpašības vai aprakstus, kā arī citus datus, kas saistīti ar jūsu organismu, diētu, aktivitātēm vai fizioloģiju. Šādos gadījumos mēs, iespējams, sniegsim papildinformāciju un piedāvāsim izvēles iespējas saistībā ar to, kā paredzēts izmantot jūsu personas datus, ja tas būs nepieciešams. Ja reģistrēsieties Vietnē, lai izmantotu kādu funkciju, jūs norādīsiet savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, kā arī jebkuru citu informāciju, kas nepieciešama, lai piekļūtu šai funkcijai. Nepieciešamā un apkopotā informācija katrā veidlapā katrā Vietnē ir atšķirīga. Nepieciešamā informācija veidlapā ir norādīta ar zvaigznīti (*). Varat izvēlēties norādīt papildinformāciju laukos, kas nav obligāti. Mēs arī apkopojam jūsu saziņas preferences, piemēram, vai vēlaties saņemt no mums elektroniskā mārketinga paziņojumus.

Par reģistrētajiem dalībniekiem Herbalife apkopo datus saistībā ar tiešsaistē iegādātajiem produktiem, apjoma un pārdošanas statistiku, dalībnieku komisijām, prēmijām vai atlaidēm, līmeni, pasākumu apmeklētību, bankas informāciju, ciktāl tas nepieciešams, lai ievērotu ar nodokļiem un grāmatvedību saistītos likuma noteikumus, kā arī informāciju, ko dalībnieki brīvprātīgi augšupielādējuši Vietnēs, piemēram, viņu potenciālie pirkumi un mārketinga pasākumi.

Mēs varam saņemt papildinformāciju par jums no publiskiem un komerciāli pieejamiem avotiem un citām trešajām pusēm. Ja caur Vietnēm piekļūstat trešo pušu pakalpojumiem, piemēram, Facebook, Google vai Twitter, lai pieteiktos Vietnēs vai dalītos ar informāciju par savu pieredzi Vietnēs, mēs apkopojam datus no šiem trešo pušu pakalpojumiem.

Daļu no Vietņu satura vai funkcionalitātes nodrošina trešās puses, piemēram, Facebook un Twitter spraudņi. Šīs trešās puses saņem informāciju par to, kā jūs lietojat mūsu vietni, tostarp izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas (skatiet tālāk sadaļu par sīkdatnēm). Skatiet šo trešo pušu tīmekļa vietnes, lai uzzinātu, kā tās izmanto jūsu datus.

Informācija, kas apkopota ar automatizētiem līdzekļiem

Jūs varat apmeklēt Vietnes, nepaziņojot mums, kas jūs esat. Tomēr, izmantojot Vietnes, mēs apkopojam tehnisko informāciju, piemēram, jūsu ierīces IP adresi, unikālo ierīces identifikatoru, tīmekļa pārlūkprogrammas raksturlielumus, ierīces īpašības, operētājsistēmu, valodas preferences, atsauces URL, klikšķu straumes datus un vietnes apmeklējumu datumus un laikus. Mēs apkopojam šo informāciju, lai izveidotu savienojumu un parādītu mūsu Vietnes, izprastu jūsu ceļu cauri Vietnēm un reģistrētu opcijas, kuras esat atlasījis(-usi). Apkopotā informācija tieši neidentificē jūs, bet var būt noderīga mārketinga vajadzībām un mūsu piedāvāto pakalpojumu uzlabošanai.

Interesēm atbilstoša reklāma

Mūsu Vietnē mēs iegūstam informāciju par jūsu tiešsaistes darbībām, lai nodrošinātu jums reklāmu par produktiem un pakalpojumiem, kas var būt pielāgoti jūsu interesēm. Jūs varat redzēt mūsu reklāmas citās tīmekļa vietnēs, jo mēs izmantojam trešo pušu reklāmas pakalpojumus. Izmantojot šos reklāmas pakalpojumus, mēs varam adresēt savus ziņojumus lietotājiem, ņemot vērā demogrāfiskos datus, uz secinājumiem balstītās lietotāju intereses un pārlūkošanas kontekstu. Šie pakalpojumi laika gaitā izseko jūsu aktivitātes tiešsaistē vairākās tīmekļa vietnēs un lietotnēs, apkopojot informāciju ar automatizētiem līdzekļiem, tostarp izmantojot sīkdatnes, tīmekļa servera žurnālus, tīmekļa bāksignālus un citas līdzīgas tehnoloģijas. Šī informācija tiek izmantota reklāmas pakalpojumiem, lai rādītu jums reklāmas, kas var būt pielāgotas jūsu individuālajām interesēm. Informācija, ko var apkopot reklāmas pakalpojumi, ietver datus par jūsu apmeklējumiem tīmekļa vietnēs, kurās tiek rādītas reklāmas, piemēram, par jūsu skatītajām lapām vai reklāmām un darbībām, ko veicat vietnēs vai lietotnēs. Šī datu vākšana notiek gan mūsu Vietnēs, gan trešo pušu tīmekļa vietnēs un lietotnēs, kas piedalās šajos reklāmas pakalpojumos. Šis process arī palīdz mums novērtēt mūsu mārketinga pasākumu efektivitāti.

Trešo pušu analītikas pakalpojumi

Mēs savās Vietnēs varam izmantot trešo pušu analītikas pakalpojumus. Informācija, ko mēs iegūstam, izmantojot Vietnes, var tikt atklāta vai iegūta tieši no šiem pakalpojumiem.

Kā Herbalife uzglabā personas datus?

Herbalife uzglabā jūsu personas datus centralizētā repozitorijā kopā ar citu informāciju, kas mums var būt par uz jums, ja tāda ir. Tas ļauj mums izvairīties no dublēšanās, labāk pārvaldīt mūsu informācijas resursus un sniegt jums labākus pakalpojumus. Mēs izmantojam šos datus iepriekšminētajiem nolūkiem un saskaņā ar jūsu izvēli.

Cik ilgi Herbalife uzglabās personas datus?

Mēs uzglabājam jūsu personas datus visu laiku, kamēr mums ir attiecības ar jums, kā arī pamatotu laiku, lai ievērotu piemērojamo noilgumu, ja vien piemērojamie tiesību akti nenosaka īsāku glabāšanas periodu.

Ar ko Herbalife kopīgo personas datus?

Personas datus, ko iegūstam par jums un jūsu klientiem, mēs kopīgojam:

Lielākā daļa mūsu globālo pakalpojumu sniedzēju atrodas ASV. Turklāt Herbalife piesaista vietējos pakalpojumu sniedzējus valstīs, kurās uzņēmums veic uzņēmējdarbību. Mēs prasām pakalpojumu sniedzējiem apstrādāt personas datus saskaņā ar līgumu tikai mūsu vārdā un īstenot pasākumus, lai aizsargātu personas datu drošību un konfidencialitāti.

Turklāt mēs varam izpaust personas datus par jums, a) ja mums to pieprasa vai atļauj likums vai juridisks process, piemēram, saistībā ar tiesas rīkojumu vai tiesībaizsardzības iestādes pieprasījumu, b) ja mēs uzskatām, ka izpaušana ir nepieciešama vai piemērota, lai novērstu fizisku kaitējumu vai finansiālus zaudējumus, c) saistībā ar aizdomīgu vai faktisku krāpniecisku vai citu nelikumīgu darbību izmeklēšanu un d) ja mēs pārdodam vai nododam visu vai daļu no mūsu uzņēmuma vai aktīviem (tostarp reorganizācijas, darbības izbeigšanas, likvidācijas, apvienošanas, iegādes vai bankrota procedūras gadījumā).

Kā Herbalife nosūta personas datus?

Herbalife galvenā mītne atrodas ASV. Turklāt jūsu struktūras augšējās līnijasdalībnieki var būt reģistrēti ASV vai citās valstīs. Mēs varam nodot personas datus, ko mēs apkopojam par jums, informācijas saņēmējiem valstīs, kas nav valsts, kurā personas dati sākotnēji tika vākti Šajās valstīs var nebūt tādi paši datu aizsardzības likumi kā valstī, kurā jūs sākotnēji sniedzāt personas datus. Kad mēs nosūtīsim jūsu personas datus saņēmējiem citās jurisdikcijās (piemēram, ASV), mēs aizsargāsim šos personas datus, kā aprakstīts šajā politikā.

Mēs ievērosim piemērojamās juridiskās prasības, nodrošinot atbilstošu aizsardzību personas datu nosūtīšanai datu saņēmējiem valstīs, kas atrodas ārpus jūsu jurisdikcijas. Ciktāl šie datu saņēmēji atrodas valstīs, kuras Eiropas Komisija vai cita attiecīga iestāde nav atzinusi par valstīm, kas nodrošina atbilstošu datu aizsardzības līmeni, mēs nodrošinām atbilstošus aizsardzības pasākumus, kuru mērķis ir nodrošināt šādu datu aizsardzības līmeni, tostarp noslēdzot datu nosūtīšanas līgumu (piemēram, ES standarta līguma klauzulas) ar datu saņēmējiem. Lai iegūtu mūsu ieviesto drošības pasākumu kopiju, lūdzu, sazinieties ar mums, kā norādīts tālāk.

Kādas ir Herbalife saistības attiecībā uz bērnu privātumu?

Vietnes ir paredzētas plašai auditorijai. Dažos gadījumos Herbalife var ievākt personas datus no nepilngadīgajiem. Herbalife saņem nepilngadīgā vecāka vai likumīgā aizbildņa piekrišanu, kā prasīts piemērojamajos tiesību aktos. Mēs apzināti neapkopojam, neizmantojam un neizplatām nekādus personas datus no bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem, bez bērna vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanas, ņemot vērā pieejamo tehnoloģiju vecuma pārbaudei.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir tikai tekstu saturoša informācijas virkne, ko tīmekļa vietne pārsūta uz pārlūka sīkdatņu failu jūsu datora cietajā diskā, lai tīmekļa vietne varētu jūs atcerēties. Sīkdatnes var palīdzēt tīmekļa vietnei ātrāk sakārtot saturu tā, lai tas atbilstu jūsu galvenajām interesēm. Dažas sīkdatnes mums ļauj atjaunot un atskaņot lietotāju sesijas mūsu vietnēs.

Sīkdatne parasti satur sīkdatnes izcelsmes domēna nosaukumu, informāciju par sīkfdatnes darbības laiku un vērtību, kas parasti ir nejaušā veidā ģenerēts unikāls skaitlis. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu Sīkdatņu politiku https://www.herbalife.lv/policy-cookie.php.

Kādas ir manas tiesības attiecībā uz maniem personas datiem?

Atkarībā no piemērojamiem tiesību aktiem jums var būt dažādas tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem, piemēram, tiesības piekļūt saviem personas datiem, labot tos, ierobežot to apstrādi (tostarp iebilst pret tiešā mārketinga un profilēšanas darbībām) vai iebilst pret to pārnesamību, personas datu nodošanu citam pārzinim un noteiktos apstākļos nodrošināt savu personas datu dzēšanu (“tiesības tikt aizmirstam”). Ja esat devis(-usi) mums savu piekrišanu personas datu apstrādei, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, kā paskaidrots iepriekš.

Dažas mūsu Vietnes ļauj jums pārskatīt un atjaunināt savus personas datus vai anulēt dalību pakalpojumā. Ja šī funkcija nav pieejama un lai saņemtu palīdzību saistībā ar citām savām tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums šeit. Ņemiet vērā, ka uz šīm tiesībām attiecas likumā noteiktie ierobežojumi.

Ja nevēlaties saņemt reklāmas materiālus pa e-pastu vai SMS veidā, saņemtajos ziņojumos jums būs dota iespēja atteikties no tā.

Ja jums ir radušies papildu jautājumi par šo politiku un mūsu praksi vai ja jums ir sūdzības par to, kā izmantojam jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums:

Datu aizsardzības speciālists – EMEA

HN Global Business Services Center Kraków Sp. z o.o.ul. Puszkarska 7M, 30-644 Kraków, Poland

privacy@herbalife.com

Ja jums (lietotājiem un dalībniekiem Eiropas Savienībā) ir bažas par to, ka Herbalife vāc un izmanto jūsu personas datus, ko uzņēmums Herbalife nevar atrisināt jūs apmierinošā veidā, jums ir tiesības iesniegt sūdzību jūsu jurisdikcijas kompetentajai uzraudzības iestādei.

Kāda ir situācija ar datu drošību?

Mēs nodrošinām administratīvos, tehniskos un fiziskos aizsardzības pasākumus, kas paredzēti, lai aizsargātu mūsu iegūtos personas datus pret nejaušu, nelikumīgu vai nesankcionētu piekļuvi, iznīcināšanu, zudumu, pārveidošanu, izpaušanu vai izmantošanu. Herbalife Sites apkopotie personas dati tiek glabāti drošā darbības vidē, kas nav pieejama sabiedrībai. Ja nepieciešams, personas dati tiek šifrēti pirms darījuma veikšanas, izmantojot atbilstošu drošu tehnoloģiju.

Vai Herbalife var mainīt šo politiku?

Herbalife laiku pa laikam var grozīt šo politiku. Politikas augšdaļā mēs norādīsim, kad tā tika pēdējo reizi atjaunināta. Mēs iesakām periodiski apmeklēt mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu par mūsu politikas jaunāko versiju.

Kāda ir situācija attiecībā uz saitēm uz trešo pušu pakalpojumiem?

Mūsu Vietnes var nodrošināt saites uz citiem tiešsaistes pakalpojumiem un var ietvert trešo pušu funkcijas, piemēram, lietotnes, rīkus, logrīkus un spraudņus. Šie tiešsaistes pakalpojumi un trešo pušu līdzekļi darbojas neatkarīgi no mums. Attiecīgo trešo pušu privātuma prakse, tostarp fakti par informāciju, ko tās var apkopot par jums, ir pakļautas šo pušu paziņojumiem par konfidencialitāti, kurus mēs iesakām pārskatīt. Uzņēmums Herbalife nav atbildīgs par šo trešo pušu informācijas praksi.

Kā es varu sazināties ar savu datu pārzini uzņēmumā Herbalife?

Jūs varat noskaidrot savu Herbalife personas datu pārzini, izmantojot tālāk redzamo tabulu, pamatojoties uz jūsu dzīvesvietas valsti.

Austrija HERBALIFE INTERNATIONAL DEUTSCHLAND GmbH, Gräfenhäuser Straße 85., D-64293 Darmstadt, Germany
Beļģija INTERNATIONAL BELGIUM S.A./N.V., Drukpersstraat 4. B-1000 BRUSSEL – Belgium
Bulgārija Herbalife Polska Sp. z o.o. Janki ul. Falencka 1B, 05-090 Raszyn (“Herbalife Polska”)
Horvātija Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)
Kipra HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A. 110 Pentelis Street, Marousi, 15126 Athens, Greece (“Herbalife Greece”)
Čehija HERBALIFE CZECH REPUBLIC s.r.o., Identification No. (IČO): 028 55 089, Karolinská 661/4, Karlín, 186 00 Praha 8, Czech Republic (“Herbalife Czech”)
Dānija Herbalife Denmark ApS, Hovedvagtsgade 61103 København K
Igaunija Filuet Baltica Ltd, Piedrujas 7a, Rīga, LV-1073, Latvija (“Filuet”)
Somija Herbalife International Finland OY (PL 211, 00131 Helsinki, Finland Herbalife Norway Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker
Francija HERBALIFE INTERNATIONAL FRANCE, S.A., 3 rue Alexandre Volta B.P. 81020, 67451 MUNDOLSHEIM CEDEX
Franču Polinēzija HERBALIFE INTERNATIONAL FRANCE, S.A., 3 rue Alexandre Volta B.P. 81020, 67451 MUNDOLSHEIM CEDEX
Vācija Herbalife International Deutschland GmbH, Gräfenhäuser Straße 85, 64293 Darmstadt, Germany
Grieķija HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A., 110 Pentelis, 151 26 Marousi, Athens, Greece
Ungārija Herbalife Hungary Ltd., 1097 Budapest, Gubacsi út 6., Building “B”
Islande Herbalife (U.K.), Limited., The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB8 1HB
Īrija Herbalife (U.K.) Limited, The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB81HB, United Kingdom
Itālija Herbalife Italia S.p.A., Viale Citta’ d’Europa 819, 00144 Roma, Italia
Latvija Filuet Baltica Ltd, Piedrujas 7a, Rīga, LV-1073, Latvija (“Filuet”)
Lietuva Filuet Baltica Ltd, Piedrujas 7a, Rīga, LV-1073, Latvija (“Filuet”)
Maķedonija Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)
Malta Herbalife International Netherlands B.V., Postbus 8283, 3503 RG Utrecht, The Netherlands
Nīderlande Herbalife International Netherlands B.V., Postbus 8283, 3503 RG Utrecht, The Netherlands
Norvēģija Herbalife Norway Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker
Polija Herbalife Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Portugāle HERBALIFE INTERNATIONAL S.A., Oeiras Lagoas Park Edifício 8 – 1º Piso 2740-244 Porto Salvo, PORTUGAL
Rumānija Herbalife RO SRL, Str.Arhitect Louis Blanc nr. 1, etajul 7, Sector 1, cod postal 011751, Bucuresti, Romania
Serbija Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 – 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)
Slovākija Herbalife Slovakia s.r.o., ID No: 47 742 445, Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava, Slovak Republic (“Herbalife Slovakia”)
Slovēnija Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Croatia (“Herbalife Croatia”)
Spānija Herbalife International de España S.A.C/ Arequipa, 1, 28043 Madrid
Zviedrija Herbalife Sweden AB, Box 556,101 31 Stockholm, Sweden Herbalife Norway Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker
Šveice Herbalife International Deutschland GmbH, Gräfenhäuser Strasse 85, 64293 Darmstadt, Germany
Apvienotā Karaliste HERBALIFE (U.K.) LIMITED. The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB8 1HB. Apvienotā Karaliste

Turklāt Herbalife Europe Ltd. ir noteiktu personas datu pārzinis saistībā ar ierobežotu skaitu trešo pušu pakalpojumu sniedzēju, un uzņēmums Herbalife Europe Ltd. ir iecēlis Herbalife International Luxembourg S.à.r.l. par savu pārstāvi Eiropas Savienībā. Jūs varat sazināties ar Herbalife International Luxembourg S.à.r.l., rakstot uz 16, Avenue de la Gare L-1610 Luxembourg vaiprivacy@herbalife.com.