Labdarība

Herbalife Nutrition piedalās labdarības projektos visā pasaulē.

Herbalife Nutrition Foundation labdarības fonds (HNF)

- bezpeļņas organizācija, kuras finansēšanā piedalās Herbalife darbinieki un neatkarīgie partneri. 1994. gadā Kompānijas dibinātāja Marka Hjūza izveidota, HNF palīdz trūkumā nonākušiem bērniem. Kopš tā dibināšanas Fonds ir pārskaitījis 6,5 miljonus dolāru dažādām programmām trūcīgajiem bērniem, glābjot no bada, nabadzības, sniedzot iespēju iegūt izglītību un saņemt medicīnisko aprūpi. Fonds arī palīdz cilvēkiem, kurus skārušas dabas katastrofas (aptuveni 1 miljons dolāru tika ziedoti, lai palīdzētu cietušajiem no dabas katastrofām laikā no 2004. līdz 2005. gadam, par kuru Fonds saņēma Sarkanā Krusta balvu).

Casa Herbalife

- viena no Fonda starptautiskajām programmām, kuras mērķis ir uzlabot bērnu uzturu. Šīs programmas ietvaros Fonds sadarbojas ar labdarības organizācijām dažādās valstīs. Programma tika nosaukta par Casa Herbalife pēc patvēruma nosaukuma, kuru Fonds izveidoja 1998. gadā Riodežaneiro (Brazīlija). Visā pasaulē darbojas vairāk nekā 130 labdarības programmas Casa Herbalife, kuras atbalstījušas vairāk nekā 100 tūkstošus bērnu.

Dalība labdarības pasākumos

Herbalife Nutrition sponsorē labdarības pasākumus un citas organizācijas. 2015. gadā Herbalife kļuva par Losandželosas Speciālo Olimpisko spēļu globālo uztura piegādātāju, kā arī par Krievijas nacionālās izlases oficiālo sponsoru.

2014. gadā Herbalife Nutrition komanda piedalījās labdarības skrējienā "United Chari Games-2014". Kompānija piedalījās kā pasākuma sponsors un nodrošināja balvas uzvarētājiem.