Klientu rezultāti

Gaļina
Rīga, Latvija

TAGAD IR SPĒKS NODARBOTIES AR FITNESU

Vienmēr vēlējos ievērot aktīvu dzīvesveidu, taču spēka pietika tikai, lai atnāktu mājās no darba un apgultos dīvānā. Nevarēju izgulēties pat pēc 10 stundām miega. Papildus visam palielinājās liekais svars. Paziņa man piedāvāja iziet Wellness testu, un es piekritu. Mani ieinteresēja iespēja uzlabot Wellness testarezultātu.Tā es sāku apmeklēt Veselīga dzīvesveida klubu un brokastot ar Herbalife produktiem.  Es manāmi notievēju*, taču man pats galvenais bijatas, ka parādījās enerģija un spēks*, lai ievērotu pilnvērtīgu aktīvu dzīvesveidu. Es turpinu strādāt ar sevi!
Jevgēņijs
Rīga, Latvija

SVARĪGS IR NE TIKAI SPORTS, BET ARĪ UZTURS

Tuvojoties 30 gadu vecumam sāka parādīties liekie kilogrami, kaut vienmēr esmu nodarbojies ar sportu. Pat pieliekties kļuva grūti. Uz Veselīga dzīvesveida Klubu mani uzaicināja paziņa, kurš tobrīd bija samazinājis svaru par 15kg*. Viņa rezultāts mani ieinteresēja un iedvesmoja. Es arī nolēmu pamēģināt. Sāku ievērot uztura konsultanta ieteikumus un brokastīs lietoju Uzturvielu kokteili Formula 1. Pirmais, ko ievēroju –man parādījās vairāk enerģija*. Jau pēc 3 mēnešiemes samazināju svaru par 10 kg*, samazinājās vēdera apjoms, kļuva vieglāk nodarboties ar sportu. Bet jau pēc pieciem treniņu un sabalansēta uztura mēnešiem, es noskrēju savu pirmo pusmaratonu! Taču pats galvenais, ka Klubā es satiku savu domubiedru komandu!

Māris
Sigulda, Latvija

Es zinu droši –neiespējamais ir iespējams!

Man jau ilgu laiku ir bijis liekaissvars, un man šķita, ka to nav iespējams samazināt. Kad mana sieva sāka iet  uz  Veselīgadzīvesveidaklubu, es pamanīju, kā viņas svars pakāpeniski samazinājās. Mājās sāka mainītiesarī uzturs, tas kļuva sabalansētāks.  Tad arī es nolēmu mēģināt samazinātsvaru  un atnācu uz Klubu. Un man izdevās! Uztura konsultants palīdzēja mainīt uzturu, īpaši ārpus mājas. Kad es samazināju svaru*, mēs pievienojām mērenas fiziskās aktivitātes. Šodien es esmu velo komandā! Manus rezultātus* sāka pamanītpaziņas, un tas mani motivē vēl vairāk turpināt ievērot sabalansētuuzturuun panākt lieliskus rezultātus*!


Ginta
Sigulda, Latvija

Es skatos uz sevi spogulī ar smaidu

Esmu profesionāli nodarbojos ar fotografēšanu. Tāpēc man vienmēr ir īpašs skatījums ne tikai uz cilvēkiem, bet arī sevi. Bieži vien, kad piegāju pie spoguļa, es ievilku vēderu un pārliecināju sevi, ka izskatos labi. Taču, kad mani uzaicināja uz Veselīga dzīvesveidu klubu, un Wellness-testa laikā es uzzināju savu bioloģisko vecumu, es sapratu, ka ir pienācis laiks kaut ko mainīt.

Katrs rīts sākās ar sabalansētām Herbalife brokastīm Klubā. Mans rezultāts ir daudz vairāk nekā tikai samazināti kilogrami*. Pateicoties zināšanām, kas iegūtas Atbalsta grupā -es mainīju savus ēšanas paradumus un sāku rūpīgāk pievērsties produktu izvēlei un to pagatavošanai. Man ir vairāk enerģijas, optimisms! Tagad katru dienu es skatos uz sevi spogulī ar smaidu!

Anta
Jēkabpils, Latvija

Tagad pērku apģērbu, kurš man patiešām patīk!

Man vienmēr ir bijusi nosliece uz korpulenci, tāpēc man vienmēr ir bijušas domas par svara samazināšanu. No diētām mani atturēja spogulis, kurā es šķietami izskatījos labi. Taču kad mēs sākām pārskatīt kopīgus fotoattēlus no vasaras atvaļinājuma, es ieraudzīju kā es patiesībā no malas izskatos un sapratu, ka jārīkojas tieši tagad!

Es zināju, ka netālu atrodas Veselīga dzīvesveida klubs, kur var veikt Wellness-testu un koriģētsavu svaru*. Tā es nonācu pie Daces –Veselīga dzīvesveida konsultanta. Mēs pilnībā pārskatījām manu uztura plānu un papildinājām to ar mērenām fiziskām aktivitātēm. Es sāku lietot sabalansētu uzturu 5 reizes dienā un nodarbojos ar vingrošanu. Mans rīts vienmēr sākas ar sabalansētām Herbalife brokastīm. Tā mans svars pamazām sāka samazināties*, bet uz ielas paziņas mani vairs neatpazina! Tik daudz komplimentu es vēl nekad nebiju saņēmusi! Cik gan tas ir patīkami pirkt sev apģērbu, kurš patiešām patīk, bet nevis piemeklēt tādu, lai tikai varētu aizpogāt.

Andra
Sigulda, Latvija

Garie lidojumi tagad ir ērti

Manjau sen nepatika savsatspulgs spogulī, un kad pirms gada es gatavojos lidotpie radiniekiemuz Ameriku, es sapratu, ka man nebūs ērti sēdēt krēslā tik ilgi, ja es, protams, vispār tajā varēšu iesēsties. Toreiz, pēc mana drauga ieteikuma es ierados Veselīga dzīvesveida klubā, kur esiepazinos ar Uztura konsultantu un Herbalife produktiem. Jau pirmajā mēnesī, pateicoties izmaiņām uzturā, es samazināju savu svaru par 5 kg*. Un 10 mēnešu laikā es panācu savu sapņu rezultātu*, samazinot apjomus par 140 cm*! Tagad es sākukatru dienu ar smaidu un sabalansētām brokastīm. Un es jau plānoju savu nākamo ceļojumu pieradiniekiem!

Lelde
Sigulda, Latvija

Es sāku visu pagūt!

Man, tāpat kā jebkuramstudentam, ir diezgan saspringtsdienas grafiks. Iepriekš es pat izlaidu brokastis, lai visu pagūtu. Bet jau dienas otrajā pusē, it īpaši pēcpusdienām, es jutos nogurusi, gribējās atpūsties. Es mazuzmanību pievērsu tam, ko un kad es ēdu.Pirms pusgadaes iepazinos ar Uztura konsultantu, kurš uzaicināja mani veikt Wellness-testuVeselīga dzīvesveida klubā. Pēc tammēs kopā ar konsultantu pārskatījāmmanu uzturu. Tagad no rīta man ir sabalansētas brokastis ar Herbalife produktiem, pusdienās es ēdu gaļu vai zivis ar dārzeņiem. Man ir vairākenerģijas, un līdz vakaram es pagūstuizdarīt visus ieplānotos darbus. Un vēl pēc 6 mēnešiemes samazināju svaru par 6 kg *, kas mani patīkami iepriecināja. Es joprojām turpinu brokastotar saviem iecienītākajiem Herbalife produktiem.

Inguna
Latvija, Ventspils

Tagad man ir skaistas fotogrāfijas

Man nekad iepriekš nebija problēmu ar lieko svaru, taču pēdējos 5 gados man nāca klāt nevajadzīgi kilogrami. Man negribējās skatīties uz sevi spogulī. Kad bērni uz kāzu jubileju uzdāvināja foto sesiju, es sapratu, ka vēlos atstāt par piemiņu skaistas fotogrāfijas, skaistu sevi!

Ar Veselīga dzīvesveida klubu mani iepazīstināja draudzene. Es nolēmu pamēģināt Herbalife trīs dienu testa programmu. Jau pēc trīs dienām mans svars samazinājās*. Tad es sapratu, ka mainot savus uztura paradumus un sekojot veselīga dzīvesveida konsultanta ieteikumiem, es varēšu sasniegt savu mērķi! Es iemācījos brokastot un vienkārši dzert parastu ūdeni***. Man izdevās atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, kļūt enerģiskākai un atgūt dzīves sparu! Paldies manam konsultantam par ikdienas atbalstu!


* Любые утверждения в отношении контроля веса относятся к Программе контроля веса Herbalife, включающей, помимо прочего, сбалансированную диету, регулярные физические упражнения, ежедневное потребление необходимого количества жидкости, употребление биологически активных добавок, в случае необходимости, и достаточный отдых. Все результаты индивидуальны и могут различаться.

** Приведенные доходы и примеры продвижения бизнеса индивидуальны и не являются типичными.