Herbalife Nutrition produktu klīniskie pētījumi Krievijā

Svara samazināšanas programma izmantojot Herbalife Nutrition produktus ir efektīvāka salīdzinot ar standarta diētu ar zemu kaloriju daudzumu. Tagad to ir apstiprinājis Krievijas zinātniski pētnieciskā institūta veikts pētījums.

"Krievijas zinātniski pētnieciskā institūta pētījuma rezultāti apstiprina, ka svara samazināšanas programma izmantojot Herbalife Nutrition produktus - Uzturvielu kokteili Formula 1 un Individualizēto olbaltumvielu pulveri Formula 3, ir efektīvāka salīdzinot ar standarta diētu ar zemu kaloriju daudzumu. Pamatojoties uz pētījuma rezultātiem, Nacionālā dietologu un uztura speciālistu asociācija ir apstiprinājusi šos produktus.

Pētījuma mērķis, kas ilga 6 mēnešus un kurā piedalījās 90 cilvēki, bija novērtēt augsta satura olbaltumvielu uztura bagātinātāju diētas klīnisko efektivitāti un panesamību, ko izmanto, lai samazinātu ķermeņa svaru cilvēkiem ar lieko svaru. "

Kopumā produkcijas efektivitātes pārbaude sastāvēja no trim posmiem: dalībnieku atlase, svara samazināšanas programma un svara kontroles fāze. Pētījumā piedalījās cilvēki vecumā no 21 līdz 60 gadiem, kuriem ir liekais svars, bet kuriem nav nopietnu veselības problēmu un citu kontrindikāciju (grūtniecība, preparātu lietošana svara samazināšanai, svara samazinājums vairāk nekā 6 kg sešu mēnešu laikā pirms pētījuma u.c.) .

Pētnieki vērtēja Herbalife Nutrition produktu ietekmi uz ķermeņa svaru, asinsspiedienu, ķermeņa sastāvu un asins bioķīmiskajiem rādītājiem lietošanas laikā. Svarīgs papildu aspekts bija produktu lietošanas panesamības un lietošanas drošuma novērtējums.

Klīniskā pētījuma rezultāti apstiprina, ka svara samazināšanas programmas, izmantojot Herbalife Nutrition produktus "Formula 1" un "Formula 3", salīdzinājumā ar standarta zema kaloriju satura diētu, ir efektīvākas ķermeņa tauku masas samazināšanai, vidukļa apkārtmēra samazināšanai, kā arī nodrošina komfortablāku ķermeņa masas samazināšanu, proti, sāta sajūtu un izsalkuma sajūtas neesamību.

Pētījums "Klīniskās efektivitātes un uztura ar augstu olbaltumvielu saturu panesamības novērtējums, ko izmanto, lai samazinātu ķermeņa svaru personām ar aptaukošanās problēmām un lieko svaru. Nejauši izvēlēts kontrolēts Herbalife svara korekcijas programmas klīniskais pētījums», kas veikts Krievijas zinātniski pētnieciskajā institūtā,  ir kļuvis jau par ceturto zinātnisko pamatojumu Kompānijas produktu efektivitātei. Tādējādi  uztura bagātinātāju pozitīvā ietekme ir pierādīta Vācijā (Ulmas Universitāte), ASV (Cilvēka uztura centrs Kalifornijas universitātē) un Korejā (Seula Valsts universitāte).

Nacionālās dietologu un uztura speciālistu asociācijas rokasgrāmata "Olbaltumvielu aizstājēju efektivitāte un drošība diētās ar zemu kaloriju saturu pacientiem ar ķermeņa lieko svaru un aptaukošanos".