Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Sabalansētam uzturam:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 ir izgatavots no augstas kvalitātes olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu maisījuma. Viena porcija Uzturvielu kokteiļa Formula 1 satur 18 gramus olbaltumvielu*, 25 vitamīnus un minerālvielas un 4 gramus šķiedrvielu. Nesatur lipekli (glutēnu) un ir piemērots veģetāriešiem. Katra porcija ir solis pretim sabalansētam uzturam visas dienas garumā!

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Tonusa uzturēšanai dienas garumā:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Lai sasniegtu mikrouzturvielu ieteicamo dienas devu:

  Formula 2 . Divas tabletes dienā palīdzēs sasniegt ieteicamo vitamīnu un minerālvielu daudzumu dienā. Visi procesi cilvēka organismā ir atkarīgi no to savlaicīgas uzturvielu uzņemšanas, un cilvēkiem, kas ievēro aktīvu dzīvesveidu, mikrouzturvielu papildināšana ir divtik svarīga. Formula 2 ir izstrādāta, lai papildinātu Uzturvielu kokteili Formula 1 ar visiem nepieciešamajiem mikroelementiem, ņemot vērā vīriešu un sieviešu specifiskās vajadzības.

 • 5

  Normālas sirds darbības uzturēšanai:

  Herbalifeline Max . Papildiniet savu uzuturu ar lietderīgajiem Omega-3 taukiem. Sastāvā esošās EPS un DHS veicina normālu sirds darbību**, kā arī uztur normālu triglicerīdu līmeni asinīs*** un normālu asinsspiedienu****.

 • 6

  Papildiniet savu uztura plānu ar aminoskābēm:

  Niteworks . Papildiniet savu uztura plānu ar aminoskābju L-citrulīna un L-arginīna unikālo kompleksu. L-arginīns ir plaši pētīts par tā ieguvumiem veselībai, it īpaši kā slāpekļa oksīda prekursors1. Slāpekļa oksīds ir gāze, ko organisms ražo, lai uzturētu normālu asinsriti, taču novecojot, mūsu ķermeņa dabiskā slāpekļa oksīda ražošana sāk pakāpeniski samazināties.

 • 7

  Olbaltumvielu daudzuma palielināšanai uzturā:

  Individualizētais olbaltumvielu pulveris Formula 3 palīdzēs bagātināt uzturu ar olbaltumvielām: viena porcija - 5 g sojas un piena sūkalu olbaltumvielu un tikai 23 kkal. Vielmaiņa, kas palēninās ar vecumu, liek vairāk uzmanības pievērst uztura kvalitātei un meklēt iespējas palielināt olbaltumvielu daudzumu, kas ir pietiekams jūsu aktivitātes līmenim, taču bez liekiem taukiem un ogļhidrātiem.

 • 8

  Normāla kaulu stāvokļa uzturēšanai:

  Xtra-Cal . Papildiniet uzturu ar mikroelementu kompleksu ar kalciju, kas ir nepieciešams kaulu un zobu uzturēšanai normālā stāvoklī. Xtra-Cal ikdienas porcija nodrošina 125% no ieteicamās kalcija dienas devas, kā arī satur vitamīnu D un mikroelementu kompleksu (cinku, magniju, mangānu, varu).

 • 9

  Parūpējieties par gremošanas sistēmu un imūnsistēmu:

  Auzu-ābolu šķiedrvielas satur 5 g šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas no auzām, āboliem, kukurūzas, sojas, citrusaugļiem un cigoriņiem. Pietiekams šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu daudzums ir svarīga mūsu gremošanas sistēmas uzturēšanas sastāvdaļa2. Veselīga gremošanas sistēma palīdz uzturēt veselīgu imūnsistēmu3.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
* Vienā porcijā ar 250 ml piena ar 1,5% tauku saturu.
** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg DHS.
*** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 2 g DHS un EPS.
**** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 3 g DHS un EPS.

1 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
2 Barley/oat/wheat grain fibre contributes to an increase in faecal bulk.
3 Mohajeriet al (2018) Eur. J. Nutr., 57 (Suppl 1), 1–14.Makkiet al (2018) Cell host microbe, 23(6), 705–715. Hachimuraet al (2018) Bioscibiotech bioch, 82(4), 584–599. O’Grady et al (2019) Aliment Pharmacol Ther.2019; 49:506–515. Kim (2018). Immunology, 154.