Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  OPTIMĀLAM ŪDENS PATĒRIŅAM:

  Sāciet dienu ar atsvaidzinošu dzērienu ar Alvejas zāļu dzēriena koncentrātu , kas satur 40% alvejas lapu sulas un bez mākslīgiem saldinātājiem vai krāsvielām.

 • 2

  SABALANSĒTAM UZTURAM:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 ir izgatavots no augstas kvalitātes olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu maisījuma. Viena porcija Uzturvielu kokteiļa Formula 1 satur 18 gramus olbaltumvielu¹, 25 vitamīnus un minerālvielas un 4 gramus šķiedrvielu. Nesatur lipekli (glutēnu) un ir piemērots veģetāriešiem. Katra porcija ir solis pretim sabalansētam uzturam visas dienas garumā!

 • 3

  LAI VEICINĀTU PAMOŠANOS NO RĪTA:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  PAPILDINIET UZTURA PROGRAMMU AR OLBALTUMVIELĀM:

  Individualizētais olbaltumvielu pulveris Formula 3 palīdzēs jums bagātināt uzturu ar olbaltumvielām: viena porcija - 5 g sojas un piena sūkalu olbaltumvielu un tikai 23 kkal.

 • 5

  PAPILDINIET UZTURA PROGRAMMU AR ŠĶIEDRVIELĀM:

  Auzu-ābolu šķiedrvielas palīdz uzturēt diennaktī ieteicamo šķiedrvielu daudzumu - 25 g dienā², bet pietiekamu šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu uzņemšana ir svarīga daļa no rūpēm par mūsu gremošanas sistēmu³

 • 6

  Papildiniet uztura programmu ar mikrouzturvielām:

  Vitamīnu un minerālvielu komplekss Formula 2 – tas ir visaptverošs uztura atbalsts ar 24 vitamīniem un minerālvielām, ieskaitot tos, kurus organisms patstāvīgi nespēj ražot vai nespēj to sintezēt pietiekamā daudzumā. Formula 2 ir izstrādāta, lai papildinātu Uzturvielu kokteili Formula 1 ar visiem nepieciešamajiem mikroelementiem, ņemot vērā vīriešu un sieviešu specifiskās vajadzības.

 • 7

  Papildiniet ar Omega-3:

  Herbalifeline Max satur Omega 3 - neaizstājamās taukskābes, kas mūsu ķermenī netiek sintezētas vai uzkrātas. Tās palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un normālu redzi4, kā arī normālu sirds darbību5.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
1 Vienā porcijā ar 250 ml piena ar 1,5% tauku saturu.
2 EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA).EFSA Journal 2010; 8(3):1462.-
3 Barley/oat/wheat grain fibre contributes to an increase in faecal bulk.2 Mohajeriet al (2018) Eur. J. Nutr.,57(Suppl 1), 1–14.Makkiet al (2018) Cell host microbe, 23(6), 705–715. Hachimuraet al (2018) Bioscibiotech bioch, 82(4), 584–599. O’Grady et al (2019) Aliment PharmacolTher.2019;49:506–515. Kim (2018). Immunology, 154: 220-229.
4 Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg DHS.
5 Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg EPS un DHS.
6 Vitamīni E, C un selēns palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa