Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Olbaltumvielu trūkuma papildināšanai:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 . Galvenā sastāvdaļa - augstas kvalitātes sojas olbaltumvielu izolāts, ir būtiska katras organisma šūnas sastāvdaļa. Pagatavojot atbilstoši norādījumiem, viena kokteiļa porcija satur ne mazāk kā 38% no ieteicamās dienas devas 25 vitamīniem un minerālvielām. Sastāvā esošais vitamīns D veicina normālu imūnsistēmas darbību, savukārt vitamīns E, selēns un cinks palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa.

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Mundrumam dienas laikā:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Nodrošiniet optimālu mikrouzturvielu līmeni:

  Formula 2 Vitamīnu un minerālvielu komplekss - visaptverošs uztura atbalsts ar 24 vitamīniem un minerālvielām. Komplekss ir paredzēts uztura bagātināšanai ar galvenajiem mikroelementiem, un satur vitamīnus A un C, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.

 • 5

  Papildiniet uzturu ar aminoskābju kompleksu:

  Niteworks – aminoskābju L-arginīna un L-citrulīna, kā arī vitamīnu komplekss. L-arginīns ir plaši pētīts par tā ieguvumiem veselībai, it īpaši kā slāpekļa oksīda prekursors1 – gāzes, ko organisms ražo, lai uzturētu normālu asinsriti. Normāla asinsrite nodrošina visus vitālos procesus - sākot no skābekļa transportēšanas līdz veiksmīgai imūnsistēmas darbībai. Vitamīns C un E Niteworks sastāvā veicina šūnu aizsardzību no oksidatīvā stresa.

 • 6

  Lai aktivizētu imunitāti un labvēlīgo mikrofloru:

  Immune Booster Immune Booster ir uztura bagātinātājs, kas izstrādāts izmantojot EpiCor® kopā ar vitamīniem un minerālvielām. Immune Booster sastāvā ir cinks, selēns, vitamīns C un vitamīns D, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
¹ Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
² Gao L.P. 2005 An international Journal of Pharmaceutical Sciences. 60 (1) 62-65.