Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Olbaltumvielu patēriņa palielināšanai:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 – sabalansēts ēdiens glāzē: olbaltumvielas, vitamīni, minerālvielas un šķiedrvielas. Olbaltumvielas, galvenā kokteiļa sastāvdaļa, ir visa organisma celtniecības materiāls, tostarp veicina kaulu audu normālu funkcionēšanu.

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Aktivitātei:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Normālam kaulu stāvoklim:

  Xtra-Cal . Papildiniet uzturu ar mikroelementu kompleksu ar kalciju, kas ir nepieciešams kaulu un zobu uzturēšanai normālā stāvoklī. Xtra-Cal ikdienas porcija nodrošina 125% no ieteicamās kalcija dienas devas, kā arī satur vitamīnu D un mikroelementu kompleksu (cinku, magniju, mangānu, varu).

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
* Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg EPS un DHS.
*** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg DHS.
**** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 2 g EPS un DHS.