Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Lai saņemtu pietiekami daudz olbaltumvielu un papildu vitamīnus:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 ir izgatavots no augstas kvalitātes olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu maisījuma. Produkta sastāvā ir 25 vitamīni un minerālvielas, tostarp selēns un cinks, kas nepieciešami sievietes organismam.

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Mundrumam:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Optimāla mikroelementu līmeņa sasniegšanai¹:

  Vitamīnu un minerālvielu komplekss Formula 2 satur cinku normālu matu, ādas un nagu uzturēšanai, vitamīnu B6 noguruma mazināšanai un vitamīnu B12, kas palīdz uzturēt normālu enerģētisko vielmaiņu. Kompleksā ir daudz kalcija un vitamīna K, kas palīdz uzturēt normālus kaulus, dzelzi, kas veicina sarkano asins šūnu un hemoglobīna normālu veidošanos, kā arī folijskābi, kas arī veicina normālu asins veidošanos.

 • 5

  Stipriniet zarnu trakta veselību:

  Auzu-ābolu šķiedrvielas Galvenais produkts, kas nepieciešams zarnu trakta mikrobiem - pārtikas šķiedrvielas, kuras ieteicams patērēt 25 g dienā*. 1 porcija Auzu-ābolu šķiedrvielu satur 5 g pārtikas šķiedrvielu, lai palīdzētu atbalstīt to ieteicamo dienas devu (IDD).

 • 6

  Papildiniet uzturu ar kalciju, cinku un vitamīnu D:

  Xtra-Cal satur vitamīnu D un minerālvielu kompleksu ar kalciju normālu kaulu un zobu atbalstam. Xtra-Cal dienas porcija nodrošina 125% no ieteicamās kalcija dienas devas, kā arī 46% vitamīna D.

 • 7

  Stipriniet organismu ar augu izcelsmes uzturvielām:

  Tang Kuei – augu izcelsmes uzturvielu komplekss aktīva dzīvesveida uzturēšanai, kas satur kumelīšu ziedus un Ķīnas dižzirdzeni (Angelica sinensis, "sieviešu žeņšeņs").

 • 8

  Nodrošiniet aizsardzību pret priekšlaicīgu novecošanos:

  Immune Booster Immune Booster. Satur vitamīnu C, kā arī veicina veselīgas un skaistas ādas uzturēšanu. Cinks, selēns un vitamīns C palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Savukārt vitamīns D veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
¹ Izmantojiet vitamīnu un minerālvielu kompleksu Formula 2 kopā ar Uzturvielu kokteili Formula 1.
² Gao L.P. 2005 An international Journal of Pharmaceutical Sciences
* EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA).EFSA Journal 2010; 8(3):1462.
** 2 tabletes dienā nodrošina vitamīnu ieteicamo dienas devu: vitamīns A - 100%, C- 100%, E,- 73%