Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Organisma stiprināšanai ar makro un mikroelementiem:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 : augsts olbaltumvielu saturs (18 grami)¹, kā arī 25 vitamīni un minerālvielas, tostarp vitamīni D, C, E, selēns un cinks. Šī ir pilnvērtīga maltīte, kas pagatavojama vien 2 minūtēs!

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Mundrumam:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Aktīvai dzīvei:

  Formula 2 vitamīnu un minerālvielu komplekss vīriešiem ir izstrādāts, lai bagātinātu uzturu ar optimālu mikroelementu daudzumu. Satur riboflavīnu (vitamīns B2), kas palīdz uzturēt normālu enerģētisko vielmaiņu, magniju, kas veicina normālu muskuļu darbību, vitamīnus A un C normālai imūnsistēmas darbībai.

 • 5

  Papildu olbaltumvielām uzturā:

  Individualizētais olbaltumvielu pulveris Formula 3 nodrošinās organismu ar papildu 2 veidu olbaltumvielām: porcijā – 5 g olbaltumvielu un 23 kkal.

 • 6

  Normālas asinsrites nodrošināšanai:

  Niteworks - aminoskābju L-arginīna un L-citrulīna un vitamīnu komplekss. L-arginīns ir plaši pētīts kā slāpekļa oksīda2 prekursors, dabiskā gāze, ko ražo organisms, kas uztur normālu asinsriti. Vitamīns C Niteworks sastāvā veicina kolagēna veidošanos asinsvadu normālai darbībai, un folijskābe veicina normālu asins veidošanos. Normāla asinsrite nodrošina skābekļa plūsmu visos ķermeņa audos, ieskaitot muskuļus.

 • 7

  Atjaunošanās procesam pēc treniņa:

  Herbalife 24 Spēku atjaunošanai katra porcija satur 25 g olbaltumvielu no piena sūkalām un kazeīnu, 18 g ogļhidrātu, BCAA, L-glutamīnu, 45% no dzelzs IDD - ātram atjaunošanās procesam un muskuļu masas veidošanai. satur 25 gramus piena sūkalu olbaltumvielu un kazeīna, kas palīdz veicināt muskuļu veidošanos un atjaunošanos pēc fiziskām slodzēm. Savukārt ogļhidrātu komplekss nodrošina tūlītēju un ilgstošu enerģijas piegādi.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
¹ Pagatavojot ar 250 ml piena ar 1,5% tauku saturu
² Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). Eiropas uztura žurnāls (European journal of nutrition), 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternatīvās medicīnas pārskats (Alternative Medicine Review), 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vaskulārā medicīna (Vascular Medicine), 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). Eiropas klīnisko pētījumu žurnāls (European Journal of Clinical Investigation), 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.