Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Makro un mikrouzturvielu līdzsvaram uzturā:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 ir izgatavots no augstas kvalitātes olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu maisījuma. Viena porcija Uzturvielu kokteiļa Formula 1 satur 18 gramus olbaltumvielu¹, 25 vitamīnus un minerālvielas un 4 gramus šķiedrvielu. Nesatur lipekli (glutēnu) un ir piemērots veģetāriešiem. Katra porcija ir solis pretim sabalansētam uzturam visas dienas garumā!

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Tonusa uzturēšanai dienas garumā:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Optimālam mikrouzturvielu līmenim:

  Formula 2. Vitamīnu un minerālvielu komplekss . Tā ir galveno mikroelementu kombinācija: vitamīni (A, C, E, K, D3, B1, B2, B6, B12, niacīns, biotīns, folijskābe un pantotēnskābe) un minerālvielas (kalcijs, jods, cinks, dzelzs, hroms, mangāns, magnijs, varš, fosfors, selēns), kam ir svarīga loma organisma procesos*. Lietojiet kopā ar Uzturvielu kokteili Formula 1.

 • 5

  Papildiniet olbaltumvielas:

  Individualizētais olbaltumvielu pulveris Formula 3 palīdzēs bagātināt uzturu ar olbaltumvielām: viena porcija - 5 g sojas un piena sūkalu olbaltumvielu un tikai 23 kkal.

 • 6

  PAPILDINIET ŠĶIEDRVIELAS:

  Auzu-ābolu šķiedrvielas palīdz uzturēt diennaktī ieteicamo šķiedrvielu daudzumu - 25 g dienā², bet pietiekamu šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu uzņemšana ir svarīga daļa no rūpēm par mūsu gremošanas sistēmu³.

 • 7

  Papildiniet “lietderīgos” taukus Omega-3:

  Herbalifeline Max satur Omega 3 - neaizstājamās taukskābes, kas mūsu ķermenī netiek sintezētas vai uzkrātas. Tās palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un normālu redzi4, kā arī normālu sirds darbību5.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
* Kalcijs ir būtisks kaulu un zobu normālai darbībai, vitamīns B6 veicina normālu enerģētisko vielmaiņu.
1 Pagatavojot ar 250 ml piena ar 1,5% tauku saturu.
2 EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA).EFSA Journal 2010; 8(3):1462.-
3 Barley/oat/wheat grain fibre contributes to an increase in faecal bulk.2 Mohajeriet al (2018) Eur. J. Nutr.,57(Suppl 1), 1–14.Makkiet al (2018) Cell host microbe, 23(6), 705–715. Hachimuraet al (2018) Bioscibiotech bioch, 82(4), 584–599. O’Grady et al (2019) Aliment PharmacolTher.2019;49:506–515. Kim (2018). Immunology, 154: 220-229.
4 Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg DHS.
5 Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg EPS un DHS.