Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Sabalansētam uzturam:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 ir izgatavots no augstas kvalitātes olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu maisījuma. Tas ir sabalansēts uzturs un ērtības vienā lieliskā kokteilī. Visas 6 Formula 1 garšas nesatur lipekli (glutēnu) un ir piemērotas veģetāriešiem. Viegli pagatavot un paņemt līdzi!

 • 2

  Optimālam ūdens patēriņam:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Mundrumam dienas laikā un ūdens patēriņa palielināšanai:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Lieliska uzkoda vienmēr pa rokai!

  Express batoniņi - ar šokolādes garšu - vienkāršs veids, kā organizēt barojošas uzkodas pat atrodoties ceļā, kad jums nav laika pusdienām. Katrā batoniņā ir 13 g pilnvērtīgu olbaltumvielu, 32% no šķiedrvielu ieteicamās dienas devas* un 22 vitamīnu un minerālvielu komplekss. Nesatur mākslīgus konservantus, krāsvielas un saldinātājus.

 • 5

  Viegli sālīta sabalansēta uzkoda:

  Grauzdētas sojas pupiņas - pikanta viegli sālīta uzkoda ar sabalansētu sastāvu. Satur 9 g olbaltumvielu un tikai 110 kkal. Šī olbaltumvielu uzkoda ir piemērota arī veģetāriešiem.

 • 6

  Olbaltumvielu uzkoda bez kaitējuma figūrai:

  Proteīna batoniņš ar citrona garšu - maiga garša un olbaltumvielām bagāts sastāvs, kas var palīdzēt izvairīties no saldumiem ar augstāku kaloriju daudzumu. Batoniņš satur 10 gramus olbaltumvielu un tikai 139 kkal porcijā.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
* Šķiedrvielu ieteicamās dienas deva - 25 g saskaņā ar - EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA). EFSA Journal 2010; 8(3):1462.
¹ Vienā porcijā ar 250 ml piena ar 1,5% tauku saturu.