Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  SABALANSĒTAM UZTURAM:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 . Viena porcija Uzturvielu kokteiļa Formula 1 satur 18 gramus olbaltumvielu¹ un ne mazāk kā 38% no ieteicamās dienas devas 25 vitamīniem un minerālvielām. 4 grami šķiedrvielu vienā porcijā palīdz uzturēt ieteicamo dienas devu -25 gramus dienā². Kokteilis nesatur lipekli (glutēnu) un ir piemērots veģetāriešiem.

 • 2

  MUNDRUMAM:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 3

  OPTIMĀLAM ŪDENS PATĒRIŅAM:

  Atsvaidzinošs dzēriens ar Alvejas zāļu dzēriena koncentrātu , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā.

 • 4

  UZTURA PAPILDINĀŠANAI AR ŠĶIEDRVIELĀM:

  Auzu-ābolu šķiedrvielas satur šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas no auzām, āboliem, kukurūzas, sojas, citrusaugļiem un cigoriņiem, un palīdz uzturēt šķiedrvielu ieteicamo patēriņa normu – 25 g dienā². Pietiekams šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu daudzums ir svarīga daļa no rūpēm par mūsu gremošanas sistēmu².

 • 5

  PAPILDINIET UZTURU AR PILNVĒRTĪGĀM OLBALTUMVIELĀM:

  Individualizētais olbaltumvielu pulveris Formula 3 . Viena porcija satur 5 gramus olbaltumvielu un tikai 23 kkal. Svarīgs papildu olbaltumvielu avots bez liekām kalorijām. Tās var pievienot jūsu ikdienas Uzturvielu kokteilim Formula 1 vai jebkuram citam dzērienam.

 • 6

  Papildiniet uzturu mikrouzturvielām:

  Vitamīnu un minerālvielu komplekss Formula 2 Divas tabletes dienā palīdzēs sasniegt optimālo mikrouzturvielu daudzumu dienā. Formula 2 – komplekss atbalsts uzturam ar 24 vitamīnu un minerālvielu palīdzību, tostarp tiem, ko organisms pats nespēj sintezēt pietiekamā daudzumā.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
1 Vienā porcijā ar 250 ml piena ar 1,5% tauku saturu
2 EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA).EFSA Journal 2010; 8(3):1462.-
3 Barley/oat/wheat grain fibre contributes to an increase in faecal bulk.2 Mohajeriet al (2018) Eur. J. Nutr.,57(Suppl 1), 1–14.Makkiet al (2018) Cell host microbe, 23(6), 705–715. Hachimuraet al (2018) Bioscibiotech bioch, 82(4), 584–599. O’Grady et al (2019) Aliment PharmacolTher.2019;49:506–515. Kim (2018). Immunology, 154: 220-229.