Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Organisma atbalstam ar olbaltumvielām:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 ir izgatavots no augstas kvalitātes olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu maisījuma. Tas ir sabalansēts uzturs un ērtības vienā lieliskā kokteilī. Viena porcija satur 18 gramus olbaltumvielu**, 25 vitamīnus un minerālvielas un 4 gramus šķiedrvielu. Olbaltumvielas ir galvenais visu organisma šūnu, audu un orgānu celtniecības materiāls, un tā piegādei organismam jābūt pastāvīgai.

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Mundrumam dienas laikā:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Sniedziet atbalstu sirds un asinsvadu sistēmai:

  Niteworks – uztura bagātinātājs, kas sastāv no aminoskābju L-arginīna un L-citrulīna, kā arī vitamīnu kombinācijas. Aminoskābe L-citrulīns palielina L-arginīna koncentrāciju organismā, un pēdējais veicina slāpekļa oksīda1 ražošanu, kas ir svarīgi asinsritei un asinsvadu sieniņu elastības uzturēšanai. Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos normālai asinsvadu funkcijai, un tā sastāvā esošā folijskābe veicina normālu asins veidošanos.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
* Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 250 mg EPS un DHS.
** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 2 g EPS un DHS.
*** Labvēlīgu efektu var panākt, lietojot ikdienā 3 g EPS un DHS.

1 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.