Par programmu
Atsauksmes
0
 • 1

  Organisma atbalstīšanai ar makro un mikroelementiem:

  Uzturvielu kokteilis Formula 1 ir pagatavots ar ideālu augstas kvalitātes olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu maisījumu. Viena porcija Uzturvielu kokteiļa Formula 1 satur 18 gramus olbaltumvielu¹, 25 vitamīnus un minerālvielas un 4 g šķiedrvielu. Nesatur lipekli (glutēnu) un ir piemērots veģetāriešiem. Katra porcija ir solis pretī sabalansētam uzturam visas dienas garumā!

 • 2

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts , kas satur 40% alvejas lapu sulas, ir garšīgs dzēriens ūdens patēriņa palielināšanai, kas veicina ūdens līdzsvara uzturēšanu visas dienas garumā. Dzēriena sastāvā nav mākslīgu saldinātāju vai krāsvielu!

 • 3

  Ūdens līdzsvara uzturēšanai:

  Šķīstošais zāļu dzēriens ar tēju ekstraktiem satur 85 mg kofeīna un unikālu Orange Peckoe kompleksu - tradicionālo melno un zaļo tēju ar malvas ziedu, hibiska un kardamona sēklu ekstraktiem.

 • 4

  Atjaunošanās procesam pēc treniņa:

  Herbalife 24 Spēku atjaunošanai ir īpaši izstrādāts lietošanai pēc treniņa: katra porcija satur 25 g olbaltumvielu (no piena sūkalām un kazeīns), 18 g ogļhidrātu, BCAA, L-glutamīnu, 45% no dzelzs IDD - ātram atjaunošanās procesam un muskuļu masas veidošanai.

 • 5

  Papildiniet uzturu ar aminoskābēm un vitamīniem:

  Niteworks - uztura bagātinātājs, kas satur L-arginīna, L-citrulīna un vitamīnu kombināciju. Aminoskābe L-citrulīns palielina L-arginīna koncentrāciju organismā, un tas nodrošina slāpekļa oksīda ražošanu, kas ir svarīgs asins cirkulācijai un asinsvadu sieniņu elastības uzturēšanai. Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos normālai asinsvadu darbībai, un sastāvā esošā folijskābe veicina normālu asins veidošanos².

 • 6

  Papildiniet dienas uzturu ar olbaltumvielām:

  Individualizētais olbaltumvielu pulveris Formula 3 palīdzēs jums bagātināt uzturu ar olbaltumvielām: vienā porcijā - 5 g sojas un piena sūkalu olbaltumvielu un tikai 23 kkal.

 • 7

  Nodrošiniet organismu ar papildu enerģijas lādiņu:

  Liftoff satur dabisku guaranas kofeīnu, kas palīdz uzturēt tonusu un koncentrēšanās spējas, kā arī uzlabo garīgo un fizisko sniegumu3. Putojošā tablete satur 100% IDD vitamīna C un 100% IDD vitamīna B (B1, B2, B3, B6, pantotēnskābe, biotīns), kas palīdz nodrošināt normālu enerģētisko vielmaiņu.

Par produktu pagaidām nav atsauksmes Atstājiet pirmo atsauksmi, aizpildot veidlapu labajā pusē Dalieties ar savu viedokli par produktu Atstāt atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi

Atstājiet atsauksmi par produktu

Jūsu novērtējums
Vārds
Elektroniskais pasts
Jūsu atsauksme
Paldies par jūsu atsauksmi!
Tuvākajā laikā mūsu pārstāvis pārbaudīs un ievietos to tīmekļa vietnē
Nosūtīt vēl vienu atsauksmi
1 Pagatavojot ar 250 ml piena ar 1,5% tauku saturu.
2 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89 (1), 77-84; Fayh et al (2013). Eiropas uztura žurnāls, 52 (3), 975-983; Millers AL. (2006). Alternatīvās medicīnas apskats, 11 (1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vaskulārā medicīna, 10, 265 - 274;
Rytlewskiet al (2005). Eiropas Klīnisko pētījumu žurnāls, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132 (1), 58-65.
3 ESCOP. E / S / C / O / P monogrāfijas: Zinātniski pierādījumi par augu izcelsmes zālēm. 2. izdev. 2009. gads Einöther SJ un G. T. (2013). Kofeīns kā uzmanības pastiprinātājs: esošo pieņēmumu pārskatīšana. Psihofarmakoloģija (Berls). 225 (8): 251–274.