Partnerības Baltijas valstīs

Visā pasaulē Herbalife Nutrition sadarbojas ar slavenībām un sportistiem, lai nodotu plašai auditorijai informāciju par savām vērtībām un ideju par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Mūsu komandā, starp citu, ir arī olimpiskās zvaigznes. Galu galā viņi, kā neviens cits, izprot sabalansēta uztura nozīmi jaunu mērķu sasniegšanā dzīvē un sportā. 

Sabalansēts Herbalife Nutrition uzturs - panākumu ķīla rezultātu sasniegšanai, lieliskai pašsajūtai un enerģijai, lielisks starts, lai iekarotu jaunas virsotnes. Mūsu vēstneši ar personīgo piemēru pierāda, ka Herbalife Nutrition produkti palīdz kvalitatīvi uzlabot savu dzīvi un visas ģimenes uzturu, iegūt vēlamo fizisko formu un sasniegt vislabākos rezultātus. Ēdiet sabalansēti kopā ar olimpisko pjedestālu varoņiem!
Aleksejs Jagudins un Tatjana Totmjaņina
Aleksejs Jagudins un Tatjana Totmjaņina
Olimpiskie čempioni, pasaules daiļslidošanas leģendas. Viens no slavenākajiem un veiksmīgākajiem pāriem, kuri jau sen ir kļuvuši par harmoniskas ģimenes dzīves, savstarpējas sapratnes un rūpēm vienam par otru piemēru. Un vienlaikus viņiem ir pietiekami daudz enerģijas un laika daudziem projektiem, kur viņus vienmēr pavada panākumi. Viņu enerģijas ķīla ir Herbalife Nutrition sabalansēts uzturs katru dienu.