Ieeja neatkarīgajiem partneriem

Partnerības pasaulē

Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu
Pasaules futbola zvaigzne, Portugāle.

Iecienītie HERBALIFE NUTRITION produkti:
  • Uzturvielu kokteilis Formula1
  • Proteīna batoniņi
Krištianu Ronaldu ir viens no labākajiem mūsdienu futbolistiem. Viņš ir pārspējis neskaitāmus rekordus, kļūstot par divkārtēju balvas "Golden Boots" ieguvēju kā labākais vārtu guvējs Eiropā, divkārtējs balvas "FIFA Zelta bumba" ieguvējs 2008. un 2013. gadā, labākais futbolists pasaulē FIFPro versijā, labākais futbolists pasaulē World Soccer versijā, labākais futbolists pasaulē FIFA versijā un labākais Eiropas futbolists (Onze d'Or).

Šodien Ronaldu turpina savu veiksmīgo uzplaukumu Real Madrid komandas sastāvā, rādot lieliskus rezultātus gan Spānijas premjerlīgā (La Liga), gan starptautiskās sacensībās.

Ronaldu sāka savu futbola karjeru 8 gadu vecumā, spēlējot Andorinjas amatieru komandā, kur viņš drīz vien tika pamanīts un uzaicināts pievienoties vietējam futbola klubam "Nacional". Pēc uzvaras čempionātā Ronaldu tika uzaicināts uz klubu "Sporting", kas noslēdza līgumu ar viņu, kad sportists bija tikai 13 gadus vecs. 2003. gadā, pēc satriecošiem panākumiem "Sporting" komandā, Ronaldu pārcēlās uz "Manchester United", kur viņš spēlēja līdz 2009. gadam - līdz brīdim, kad "Real Madrid" izpirka viņu, noslēdzot visdārgāko pārejas līgumu futbola vēsturē. Papildus spēlēm Spānijas premjerlīgā, Ronaldu joprojām atbalsta arī savu valstsvienību. Viņš pārstāv Portugāli Eiropas kausa un Pasaules kausa izcīņas sacensībās.

Ārpus laukuma Ronaldu aktīvi nodarbojas ar labdarību un ir starptautiskās organizācijas "Glābsim bērnus" (Save the children) vēstnesis, kā arī Mangroves mežu aizsardzības organizācijas (The Mangrove Care Forum) vēstnesis Indonēzijā.
Atstāt pieteikumu