Plašsaziņas līdzekļi par mums

Будьте в курсе событий
3 praktiski veidi, kā ikdienā vairot enerģiju 3 praktiski veidi, kā ikdienā vairot enerģiju

3 praktiski veidi, kā ikdienā vairot enerģiju

Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti dalās ar praktiskiem padomiem, kurus iespējams integrēt savā ikdienas dzīvē, lai palīdzētu nodrošināt vienmērīgas un kvalitatīvas enerģijas plūsmu visas dienas garumā.
Kāpēc mums vajadzētu rūpēties par savu imūnsistēmu 365 dienas gadā? Kāpēc mums vajadzētu rūpēties par savu imūnsistēmu 365 dienas gadā?

Kāpēc mums vajadzētu rūpēties par savu imūnsistēmu 365 dienas gadā?

Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti skaidro, kāpēc būtu ieteicams veltīt papildu uzmanību imunitātes stiprināšanai, kā arī dalās ar praktiskiem padomiem, kā efektīvi atbalstīt imūnsistēmas darbību kopā ar Herbalife Nutrition Immune Booster.
3 stilīgi kokteiļi imunitātes stiprināšanai šajā vasarā 3 stilīgi kokteiļi imunitātes stiprināšanai šajā vasarā

3 stilīgi kokteiļi imunitātes stiprināšanai šajā vasarā

Herbalife Nutrition un tās fitnesa eksperte Linda Patkovska dalās ar 3 jaudīgām kokteiļu receptēm ar Herbalife Nutrition Immune Booster, kas šovasar palīdzēs uzņemt pietiekoši daudz šķidruma un atbalstīs imunitāti.
Kas jūsu ķermenim nepieciešams pēc treniņa un kur to atrast? Kas jūsu ķermenim nepieciešams pēc treniņa un kur to atrast?

Kas jūsu ķermenim nepieciešams pēc treniņa un kur to atrast?

Fitnesa eksperte Linda Patkovska, kura pārstāv starptautisko uztura kompāniju Herbalife Nutrition, stāsta par gudras ķermeņa atjaunošanās nozīmi pēc sporta un skaidro, kā Herbalife24 Rebuild Strength var palīdzēt atjaunošanās procesā.
Kāda ir jaunākā tendence, kas palīdz ķermenim atjaunoties pēc sporta? Kāda ir jaunākā tendence, kas palīdz ķermenim atjaunoties pēc sporta?

Kāda ir jaunākā tendence, kas palīdz ķermenim atjaunoties pēc sporta?

Treniņu programma sastāv ne tikai no pašiem vingrinājumiem. Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti skaidro, kāpēc atjaunošanās pēc sportošanas ir būtisks treniņu programmas posms un kāda ir jaunākā uztura tendence, kas var ērti palīdzēt ķermenim atjaunoties pēc fiziskās slodzes.
Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta

Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta

Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta

Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition ekspertes skaidro, kāpēc atjaunošanās pēc sporta ir svarīga un kā Herbalife24 Rebuild Strenght integrēšana ikdienas treniņu programmā var kalpot kā lielisks risinājums ķermeņa atjaunošanās procesā.
Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa? Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa?

Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa?

Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa?

Herbalife Nutrition fitnesa eksperte Linda Patkovska skaidro, kāpēc atpūta un gudra atjaunošanās pēc treniņa ir svarīga, nodrošinot ilgtermiņa rezultātus, un kā Herbalife24 Rebuild Strength var palīdzēt stiprināt muskuļus un paātrināt atjaunošanās procesu.
Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu? Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu?
15.12.2020

Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu?

Viena no labākajām un noderīgākajām dāvanām, ko šajos Ziemassvētkos vari dāvināt savam ķermenim, ir rūpes par sirdi. Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti dalās vienkāršos un praktiskos padomos, kā panākt, lai jūsu sirds un asinsvadi būtu stipri un veseli jebkurā vecumā.
Rādīt vairāk