Zīmols Nr. 1 pasaulē svara samazināšanas produktu kategorijā
Zīmols Nr. 1 pasaulē *
Kļūt par klientu 8 000 50 02

Plašsaziņas līdzekļi par mums

ESIET INFORMĒTI PAR JAUNUMIEM
Abonējot jaunumus, es apstiprinu, ka esmu izlasījis/-usi un piekrītu informācijas nodošanas nosacījumiem
Kā pārvarēt augstāko barjeru, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam – motivācijas trūkumu? Kā pārvarēt augstāko barjeru, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam – motivācijas trūkumu?

Kā pārvarēt augstāko barjeru, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam – motivācijas trūkumu?

Lelde Dreimane, plaši pazīstama aktrise, Armands Simsons, TV raidījumu vadītājs, un Herbalife Nutrition neatkarīgā partnere Sabīne Slobodjane stāsta par to, kur smelties ikdienas motivāciju veselīgam dzīvesveidam.
Herbalife Nutrition uzsāk projektu "Uzturs Tavam dzīvesstilam"! Herbalife Nutrition uzsāk projektu "Uzturs Tavam dzīvesstilam"!

Herbalife Nutrition uzsāk projektu "Uzturs Tavam dzīvesstilam"!

Uztura eksperte Anastasija Kurginiana skaidro, kāpēc ir svarīgi pielāgot uzturu savam dzīvesstilam un dalās padomos, kā to veiksmīgi paveikt.
Fitnesa eksperte Linda Patkovska iesaka vingrinājumus "rīta cilvēkiem" Fitnesa eksperte Linda Patkovska iesaka vingrinājumus "rīta cilvēkiem"

Fitnesa eksperte Linda Patkovska iesaka vingrinājumus "rīta cilvēkiem"

Fiziskās aktivitātes mūsu ķermenī veicina skābekļa piegādi un laimes hormonu veidošanos, nemaz nerunājot par parējām priekšrocībām. Linda Patkovska piedāvā 5 vingrinājumus un piemērotāko uzturu "rīta cilvēkiem".
Vai ir iespējams pielāgot sabalansētu un veselīgu uzturu aizņemtam dzīvesstilam? Vai ir iespējams pielāgot sabalansētu un veselīgu uzturu aizņemtam dzīvesstilam?

Vai ir iespējams pielāgot sabalansētu un veselīgu uzturu aizņemtam dzīvesstilam?

Jā, tas ir iespējams! Una Ulme, žurnāla “Pastaiga” skaistuma redaktore, Lelde Dreimane, plaši pazīstama aktrise, un Herbalife Nutrition neatkarīgā partnere Sabīne Slobodjane atklāj, kā ērti ievērot veselīgu dzīvesveidu
"Herbalife Nutrition” fitnesa eksperte Linda Patkovska atklāj, kā gatavoties pārmaiņām pavasarī tiem, kuri vēl tikai sper pirmos soļus pretim veselīgam dzīvesveidam "Herbalife Nutrition” fitnesa eksperte Linda Patkovska atklāj, kā gatavoties pārmaiņām pavasarī tiem, kuri vēl tikai sper pirmos soļus pretim veselīgam dzīvesveidam

"Herbalife Nutrition” fitnesa eksperte Linda Patkovska atklāj, kā gatavoties pārmaiņām pavasarī tiem, kuri vēl tikai sper pirmos soļus pretim veselīgam dzīvesveidam

Gatavs pārmaiņām Gatavs pārmaiņām
5/26/2018

Gatavs pārmaiņām

Rūpēs par citiem atceries arī sevi Rūpēs par citiem atceries arī sevi
1/10/2018

Rūpēs par citiem atceries arī sevi

Būt par fitnesa treneri nav tikai darbs – tas ir dzīvesveids Būt par fitnesa treneri nav tikai darbs – tas ir dzīvesveids
7/2/2018

Būt par fitnesa treneri nav tikai darbs – tas ir dzīvesveids

Rādīt vairāk