Plašsaziņas līdzekļi par mums

Esiet informēti par notikumiem
Kā dažādu paaudžu starpā tiek interpretēti veselīga dzīvesveida principi? Kā dažādu paaudžu starpā tiek interpretēti veselīga dzīvesveida principi?

Kā dažādu paaudžu starpā tiek interpretēti veselīga dzīvesveida principi?

Klausies podkāstu! TV raidījumu vadītājs Armands Simsons un Herbalife Nutrition fitnesa eksperte Linda Patkovska pārrunā galvenās paaudžu atšķirības un ko to pārstāvji varētu mācīties vieni no otra, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam.
Fitnesa eksperte atklāj, kā atrast laiku un enerģiju sportošanai Fitnesa eksperte atklāj, kā atrast laiku un enerģiju sportošanai

Fitnesa eksperte atklāj, kā atrast laiku un enerģiju sportošanai

Skaties video!
Žurnāla “Pastaiga” skaistuma redaktore Una Ulme un Herbalife Nutrition fitnesa eksperte Linda Patkovska atklāj, kā kļūt fiziski aktīvākiem un kā apgūt efektīvus vingrinājumus, kas piemēroti gan izpildīšanai mājās, gan biroja vidē.
5 mīti par veselīga dzīvesveida ievērošanas grūtībām 5 mīti par veselīga dzīvesveida ievērošanas grūtībām

5 mīti par veselīga dzīvesveida ievērošanas grūtībām

Lasi publikācijā!
Herbalife Nutrition fitnesa eksperte Linda Patkovska un uztura eksperte Anastasija Kurginiana skaidro sabiedrībā valdošos maldinošos uzskatus un stereotipus par veselīga dzīvesveida uzturēšanu.
Ko nozīmē "gudras" uzkodas un kuras no tām iecienījusi aktrise Lelde Dreimane? Ko nozīmē "gudras" uzkodas un kuras no tām iecienījusi aktrise Lelde Dreimane?

Ko nozīmē "gudras" uzkodas un kuras no tām iecienījusi aktrise Lelde Dreimane?

Pēc uztura ekspertes Anastasijas Kurginianas domām, veselīgas uzkodas starp ēdienreizēm var nodrošināt nepieciešamo enerģiju, uzturēt vielmaiņu un mazināt izsalkumu. Kādām uzkodām dod priekšroku populārā aktrise Lelde Dreimane?
Kā pārvarēt augstāko barjeru, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam – motivācijas trūkumu? Kā pārvarēt augstāko barjeru, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam – motivācijas trūkumu?

Kā pārvarēt augstāko barjeru, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam – motivācijas trūkumu?

Lelde Dreimane, plaši pazīstama aktrise, Armands Simsons, TV raidījumu vadītājs, un Herbalife Nutrition neatkarīgā partnere Sabīne Slobodjane stāsta par to, kur smelties ikdienas motivāciju veselīgam dzīvesveidam.
Herbalife Nutrition uzsāk projektu "Uzturs Tavam dzīvesstilam"! Herbalife Nutrition uzsāk projektu "Uzturs Tavam dzīvesstilam"!

Herbalife Nutrition uzsāk projektu "Uzturs Tavam dzīvesstilam"!

Uztura eksperte Anastasija Kurginiana skaidro, kāpēc ir svarīgi pielāgot uzturu savam dzīvesstilam un dalās padomos, kā to veiksmīgi paveikt.
Fitnesa eksperte Linda Patkovska iesaka vingrinājumus "rīta cilvēkiem" Fitnesa eksperte Linda Patkovska iesaka vingrinājumus "rīta cilvēkiem"

Fitnesa eksperte Linda Patkovska iesaka vingrinājumus "rīta cilvēkiem"

Fiziskās aktivitātes mūsu ķermenī veicina skābekļa piegādi un laimes hormonu veidošanos, nemaz nerunājot par parējām priekšrocībām. Linda Patkovska piedāvā 5 vingrinājumus un piemērotāko uzturu "rīta cilvēkiem".
Vai ir iespējams pielāgot sabalansētu un veselīgu uzturu aizņemtam dzīvesstilam? Vai ir iespējams pielāgot sabalansētu un veselīgu uzturu aizņemtam dzīvesstilam?

Vai ir iespējams pielāgot sabalansētu un veselīgu uzturu aizņemtam dzīvesstilam?

Jā, tas ir iespējams! Una Ulme, žurnāla “Pastaiga” skaistuma redaktore, Lelde Dreimane, plaši pazīstama aktrise, un Herbalife Nutrition neatkarīgā partnere Sabīne Slobodjane atklāj, kā ērti ievērot veselīgu dzīvesveidu
Rādīt vairāk