Zīmols Nr. 1 pasaulē svara samazināšanas produktu kategorijā
Zīmols Nr. 1 pasaulē *
Kļūt par klientu 8 000 50 02

Plašsaziņas līdzekļi par mums

ESIET INFORMĒTI PAR JAUNUMIEM
Abonējot jaunumus, es apstiprinu, ka esmu izlasījis/-usi un piekrītu informācijas nodošanas nosacījumiem
Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu? Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu?
15.12.2020

Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu?

Viena no labākajām un noderīgākajām dāvanām, ko šajos Ziemassvētkos vari dāvināt savam ķermenim, ir rūpes par sirdi. Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti dalās vienkāršos un praktiskos padomos, kā panākt, lai jūsu sirds un asinsvadi būtu stipri un veseli jebkurā vecumā.
5 noslēpumi, kā iegūt vairāk enerģijas 5 noslēpumi, kā iegūt vairāk enerģijas

5 noslēpumi, kā iegūt vairāk enerģijas

Jūties noguris jau no paša rīta pat tad, kad esi pietiekami izgulējies? Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti dalās ar 5 noslēpumiem, kas palīdzēs justies enerģiskākiem un palielinās produktivitāti visas dienas garumā.
3 populāri labsajūtas šķēršļi un kā tos pārvarēt 3 populāri labsajūtas šķēršļi un kā tos pārvarēt

3 populāri labsajūtas šķēršļi un kā tos pārvarēt

Herbalife Nutrition uztura eksperte Anastasija Kurginiana skaidro, kā rodas dabiskie labsajūtas šķēršļi, kā tie ietekmē mūsu veselību un veiktspēju, kā arī iesaka risinājumus to pārvarēšanai.
Почему для здорового сердца необходим оксид азота? Почему для здорового сердца необходим оксид азота?

Почему для здорового сердца необходим оксид азота?

Эксперт по питанию Herbalife Nutrition Анастасия Кургиниан объясняет, почему сердечно-сосудистая система нуждается в оксиде азота и как стимулировать его выработку в организме.
Kāpēc sirds veselībai ir nepieciešams slāpekļa oksīds? Kāpēc sirds veselībai ir nepieciešams slāpekļa oksīds?

Kāpēc sirds veselībai ir nepieciešams slāpekļa oksīds?

Herbalife Nutrition uztura eksperte Anastasija Kurginiana skaidro, kāpēc sirds un asinsvadu sistēmai nepieciešams slāpekļa oksīds un kā veicināt tā izstrādi organismā.
Ledvesmojies veselīgiem rīta rituāliem no aktrises Leldes Dreimanes Ledvesmojies veselīgiem rīta rituāliem no aktrises Leldes Dreimanes

Ledvesmojies veselīgiem rīta rituāliem no aktrises Leldes Dreimanes

Lasi par veselīgu brokastu spēku, atklāj būtiskākos veiksmīga rīta noteicošos elementus un iedvesmojies no aktrises un projekta "Uzturs Tavam dzīvesstilam" dalībnieces Leldes Dreimanes pieredzes.
Ātras un alternatīvas rudens olbaltumvielu kokteiļu receptes darba dienām Ātras un alternatīvas rudens olbaltumvielu kokteiļu receptes darba dienām

Ātras un alternatīvas rudens olbaltumvielu kokteiļu receptes darba dienām

Paturot prātā, ka olbaltumvielām bagātas brokastis var ietekmēt to, kā sākat savu dienu, ir vērts izmēģināt šīs ātrās, taču sabalansētās brokastu receptes, kas nodrošinās jūs ar enerģiju un būtiskām uzturvielām.
Vai maltīšu aizstājēji ir efektīvi svara kontrolei? Vai maltīšu aizstājēji ir efektīvi svara kontrolei?

Vai maltīšu aizstājēji ir efektīvi svara kontrolei?

Saskaņā ar Herbalife Nutrition institūta priekšsēdētāja Dr. Deivida Hebera teikto, maltīšu aizstājēju zinātnes pamatā ir trīs galvenie aspekti, kas nosaka to efektivitāti svara kontrolē: glikēmiskais indekss, uzturvielu blīvums un izmaiņas uzvedībā.
Rādīt vairāk