Zīmols Nr. 1 pasaulē svara samazināšanas produktu kategorijā
Zīmols Nr. 1 pasaulē *
Kļūt par klientu 8 000 50 02

Plašsaziņas līdzekļi par mums

ESIET INFORMĒTI PAR JAUNUMIEM
Abonējot jaunumus, es apstiprinu, ka esmu izlasījis/-usi un piekrītu informācijas nodošanas nosacījumiem
Kas jūsu ķermenim nepieciešams pēc treniņa un kur to atrast? Kas jūsu ķermenim nepieciešams pēc treniņa un kur to atrast?

Kas jūsu ķermenim nepieciešams pēc treniņa un kur to atrast?

Fitnesa eksperte Linda Patkovska, kura pārstāv starptautisko uztura kompāniju Herbalife Nutrition, stāsta par gudras ķermeņa atjaunošanās nozīmi pēc sporta un skaidro, kā Herbalife24 Rebuild Strength var palīdzēt atjaunošanās procesā.
Kāda ir jaunākā tendence, kas palīdz ķermenim atjaunoties pēc sporta? Kāda ir jaunākā tendence, kas palīdz ķermenim atjaunoties pēc sporta?

Kāda ir jaunākā tendence, kas palīdz ķermenim atjaunoties pēc sporta?

Treniņu programma sastāv ne tikai no pašiem vingrinājumiem. Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti skaidro, kāpēc atjaunošanās pēc sportošanas ir būtisks treniņu programmas posms un kāda ir jaunākā uztura tendence, kas var ērti palīdzēt ķermenim atjaunoties pēc fiziskās slodzes.
Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta

Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta

Ekspertes iesaka 5 padomus, kā atjaunoties pēc sporta

Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition ekspertes skaidro, kāpēc atjaunošanās pēc sporta ir svarīga un kā Herbalife24 Rebuild Strenght integrēšana ikdienas treniņu programmā var kalpot kā lielisks risinājums ķermeņa atjaunošanās procesā.
Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa? Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa?

Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa?

Kāpēc ķermenim ir svarīgi atjaunoties pēc treniņa?

Herbalife Nutrition fitnesa eksperte Linda Patkovska skaidro, kāpēc atpūta un gudra atjaunošanās pēc treniņa ir svarīga, nodrošinot ilgtermiņa rezultātus, un kā Herbalife24 Rebuild Strength var palīdzēt stiprināt muskuļus un paātrināt atjaunošanās procesu.
Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu? Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu?
15.12.2020

Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos: Kā uzlabot labsajūtu ar sportu un uzturu?

Viena no labākajām un noderīgākajām dāvanām, ko šajos Ziemassvētkos vari dāvināt savam ķermenim, ir rūpes par sirdi. Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti dalās vienkāršos un praktiskos padomos, kā panākt, lai jūsu sirds un asinsvadi būtu stipri un veseli jebkurā vecumā.
5 noslēpumi, kā iegūt vairāk enerģijas 5 noslēpumi, kā iegūt vairāk enerģijas

5 noslēpumi, kā iegūt vairāk enerģijas

Jūties noguris jau no paša rīta pat tad, kad esi pietiekami izgulējies? Starptautiskās uztura kompānijas Herbalife Nutrition eksperti dalās ar 5 noslēpumiem, kas palīdzēs justies enerģiskākiem un palielinās produktivitāti visas dienas garumā.
3 populāri labsajūtas šķēršļi un kā tos pārvarēt 3 populāri labsajūtas šķēršļi un kā tos pārvarēt

3 populāri labsajūtas šķēršļi un kā tos pārvarēt

Herbalife Nutrition uztura eksperte Anastasija Kurginiana skaidro, kā rodas dabiskie labsajūtas šķēršļi, kā tie ietekmē mūsu veselību un veiktspēju, kā arī iesaka risinājumus to pārvarēšanai.
Почему для здорового сердца необходим оксид азота? Почему для здорового сердца необходим оксид азота?

Почему для здорового сердца необходим оксид азота?

Эксперт по питанию Herbalife Nutrition Анастасия Кургиниан объясняет, почему сердечно-сосудистая система нуждается в оксиде азота и как стимулировать его выработку в организме.
Rādīt vairāk