Plašsaziņas līdzekļi par mums

Esiet informēti par notikumiem
Eksperti skaidro: Kā vēdera labsajūta ietekmē ķermeņa pašsajūtu? Eksperti skaidro: Kā vēdera labsajūta ietekmē ķermeņa pašsajūtu?

Eksperti skaidro: Kā vēdera labsajūta ietekmē ķermeņa pašsajūtu?

Anastasija Kurginiana, “Herbalife” uztura eksperte, skaidro, kāpēc kuņģa labsajūta ir svarīga un kā nodrošināt organismu ar sabalansētu uzturu. Tikmēr fitnesa eksperte Linda Patkovska iesaka trīs vingrinājumus, kas ir īpaši paredzēti kuņģa labsajūtas stiprināšanai.
Nedēļas nogalē tirdzniecības centrā “AKROPOLE Rīga” notiks “Herbalife” 3x3 basketbola kausa izcīņas izšķirošās spēles Nedēļas nogalē tirdzniecības centrā “AKROPOLE Rīga” notiks “Herbalife” 3x3 basketbola kausa izcīņas izšķirošās spēles

Nedēļas nogalē tirdzniecības centrā “AKROPOLE Rīga” notiks “Herbalife” 3x3 basketbola kausa izcīņas izšķirošās spēles

5. un 6. augustā norisināsies “Herbalife” 3x3 basketbola kausa izcīņas finālturnīrs. Komandas sacentīsies par apmaksātu ceļazīmi uz Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 Pasaules tūres posma turnīru Ungārijā, kā arī dāvanām no “Herbalife” un “AKROPOLE Rīga”.
Būt par sevis labāko versiju Būt par sevis labāko versiju

Būt par sevis labāko versiju

Būt par sevis labāko versiju... Un kāpēc gan ne? Pārmaiņas sākas ar ļoti vienkāršām lietām – sabalansētu uzturu un aktīvu dzīvesveidu, kas veicina arī dzīves kvalitāti. Vairāk par to intervijā žurnālam JAUNS OK stāsta Nina Kandelaki, Herbalife viceprezidente Baltijā, Kaukāza valstīs, Vidusāzijā un Mongolijā.
Sabalansētas brokastis ir redaktores izvēle! Sabalansētas brokastis ir redaktores izvēle!

Sabalansētas brokastis ir redaktores izvēle!

Laila Pastare, žurnālu "Pastaiga" un "OK!" galvenā redaktore, iesaka Herbalife Nutrition brokastis tiem, kuri vēlas uzlabot savus ēšanas paradumus ar sabalansētu uzturu. Viņa dalās arī ar divām iecienītākajām Herbalife Nutrition uzturvielu kokteiļa "Formula 1" receptēm.
Herbalife Nutrition 20 gadi Latvijā: 18 000 Neatkarīgo partneru un lieliska izaugsme Herbalife Nutrition 20 gadi Latvijā: 18 000 Neatkarīgo partneru un lieliska izaugsme

Herbalife Nutrition 20 gadi Latvijā: 18 000 Neatkarīgo partneru un lieliska izaugsme

Šogad starptautiskā uztura kompānija Herbalife Nutrition svin 20 gadu jubileju Latvijā. Pēdējo divu gadu desmitu laikā uzņēmums ir pulcējis vairāk nekā 18 000 Neatkarīgo partneru, kuri palīdz cilvēkiem 27 Latvijas pilsētās uzlabot savu dzīvi, pievēršoties veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Lasi publikācijā, kas kompānijai ir palīdzējis sasniegt pārsteidzošu un strauju izaugsmi!
Eksperte: Mūsdienās sabalansētu maltīti var ielikt kabatā Eksperte: Mūsdienās sabalansētu maltīti var ielikt kabatā

Eksperte: Mūsdienās sabalansētu maltīti var ielikt kabatā

Pēdējo dažu desmitu gadu laikā uzturs ir mainījies daudzos veidos – sabalansētas ēdienreizes, kādas mēs tās pazīstam, kļūst arvien modernākas, pielāgojoties steidzīgā dzīvesveida vajadzībām, bet nezaudējot savu uzturvērtību. “Herbalife Nutrition” uztura eksperte Anastasija Kurginjana skaidro, kā pilnvērtīga, sabalansēta maltīte var ietilpt kabatā un kādas ir maltītes aizstājēju, piemēram, Formula 1 Express Veselīgas maltītes batoniņa, priekšrocības.
Kur atrast pasākumus aktīvā dzīvesstila piekritējiem? Kur atrast pasākumus aktīvā dzīvesstila piekritējiem?

Kur atrast pasākumus aktīvā dzīvesstila piekritējiem?

Kvalitatīva laika pavadīšana ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kā arī aktīvā dzīvesstila piekopšana, kurā liela nozīme ir sabalansētam uzturam, ir Herbalife Nutrition pamatvērtības. Tāpēc kompānijas neatkarīgie partneri organizē brīvā dabā notiekošu sporta pasākumu sēriju vasarā, kas ir pieejama visiem veselīga dzīvesveida entuziastiem.
Herbalife Nutrition palīdz labiekārtot Saules parku Siguldā un Lielajā talkā savāc 270 maisus ar atkritumiem Herbalife Nutrition palīdz labiekārtot Saules parku Siguldā un Lielajā talkā savāc 270 maisus ar atkritumiem

Herbalife Nutrition palīdz labiekārtot Saules parku Siguldā un Lielajā talkā savāc 270 maisus ar atkritumiem

Ilgstpēja ir viena no starptautiskajām uztura kompānijas Herbalife Nutrition pamatvērtībām, tieši tādēļ Herbalife Nutrition Neatkarīgie partneri piedalās aktivitātēs, kas vērstas uz tīrāku un zaļāku vidi mums apkārt.
2022. gadā Neatkarīgie partneri piedalījās Lielajā talkā dažādās pilsētās un palīdzēja labiekārtot Saules parku Siguldā.
Rādīt vairāk