Plašsaziņas līdzekļi par mums

Будьте в курсе событий
Sabalansētas brokastis ir redaktores izvēle! Sabalansētas brokastis ir redaktores izvēle!

Sabalansētas brokastis ir redaktores izvēle!

Laila Pastare, žurnālu "Pastaiga" un "OK!" galvenā redaktore, iesaka Herbalife Nutrition brokastis tiem, kuri vēlas uzlabot savus ēšanas paradumus ar sabalansētu uzturu. Viņa dalās arī ar divām iecienītākajām Herbalife Nutrition uzturvielu kokteiļa "Formula 1" receptēm.
Herbalife Nutrition 20 gadi Latvijā: 18 000 Neatkarīgo partneru un lieliska izaugsme Herbalife Nutrition 20 gadi Latvijā: 18 000 Neatkarīgo partneru un lieliska izaugsme

Herbalife Nutrition 20 gadi Latvijā: 18 000 Neatkarīgo partneru un lieliska izaugsme

Šogad starptautiskā uztura kompānija Herbalife Nutrition svin 20 gadu jubileju Latvijā. Pēdējo divu gadu desmitu laikā uzņēmums ir pulcējis vairāk nekā 18 000 Neatkarīgo partneru, kuri palīdz cilvēkiem 27 Latvijas pilsētās uzlabot savu dzīvi, pievēršoties veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Lasi publikācijā, kas kompānijai ir palīdzējis sasniegt pārsteidzošu un strauju izaugsmi!
Eksperte: Mūsdienās sabalansētu maltīti var ielikt kabatā Eksperte: Mūsdienās sabalansētu maltīti var ielikt kabatā

Eksperte: Mūsdienās sabalansētu maltīti var ielikt kabatā

Pēdējo dažu desmitu gadu laikā uzturs ir mainījies daudzos veidos – sabalansētas ēdienreizes, kādas mēs tās pazīstam, kļūst arvien modernākas, pielāgojoties steidzīgā dzīvesveida vajadzībām, bet nezaudējot savu uzturvērtību. “Herbalife Nutrition” uztura eksperte Anastasija Kurginjana skaidro, kā pilnvērtīga, sabalansēta maltīte var ietilpt kabatā un kādas ir maltītes aizstājēju, piemēram, Formula 1 Express Veselīgas maltītes batoniņa, priekšrocības.
Kur atrast pasākumus aktīvā dzīvesstila piekritējiem? Kur atrast pasākumus aktīvā dzīvesstila piekritējiem?

Kur atrast pasākumus aktīvā dzīvesstila piekritējiem?

Kvalitatīva laika pavadīšana ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kā arī aktīvā dzīvesstila piekopšana, kurā liela nozīme ir sabalansētam uzturam, ir Herbalife Nutrition pamatvērtības. Tāpēc kompānijas neatkarīgie partneri organizē brīvā dabā notiekošu sporta pasākumu sēriju vasarā, kas ir pieejama visiem veselīga dzīvesveida entuziastiem.
Herbalife Nutrition palīdz labiekārtot Saules parku Siguldā un Lielajā talkā savāc 270 maisus ar atkritumiem Herbalife Nutrition palīdz labiekārtot Saules parku Siguldā un Lielajā talkā savāc 270 maisus ar atkritumiem

Herbalife Nutrition palīdz labiekārtot Saules parku Siguldā un Lielajā talkā savāc 270 maisus ar atkritumiem

Ilgstpēja ir viena no starptautiskajām uztura kompānijas Herbalife Nutrition pamatvērtībām, tieši tādēļ Herbalife Nutrition Neatkarīgie partneri piedalās aktivitātēs, kas vērstas uz tīrāku un zaļāku vidi mums apkārt.
2022. gadā Neatkarīgie partneri piedalījās Lielajā talkā dažādās pilsētās un palīdzēja labiekārtot Saules parku Siguldā.
3 ieteikumi efektīvai svara kontrolei 3 ieteikumi efektīvai svara kontrolei

3 ieteikumi efektīvai svara kontrolei

Herbalife Nutrition eksperti ir apkopojuši svarīgākos priekšnosacījumus veiksmīgai svara kontrolei, kas palīdzēs jums sasniegt labsajūtas mērķus.
Kā uzturēt stiprus kaulus jebkurā vecumā? Kā uzturēt stiprus kaulus jebkurā vecumā?

Kā uzturēt stiprus kaulus jebkurā vecumā?

Herbalife Nutrition eksperti skaidro, kā sabalansēts uzturs un fiziskās aktivitātes var ietekmēt mūsu kaulu veselību un nodrošināt ilgtermiņa ieguvumus.
Uzturs imunitātei? 3 uzturvielām bagāti kokteiļi, kurus jums vajadzētu izmēģināt Uzturs imunitātei? 3 uzturvielām bagāti kokteiļi, kurus jums vajadzētu izmēģināt

Uzturs imunitātei? 3 uzturvielām bagāti kokteiļi, kurus jums vajadzētu izmēģināt

Herbalife Nutrition eksperti ir pārliecināti, ka uzturam ir būtiska loma imunitātes stiprināšanā un uzturvielām bagāti kokteiļi var kalpot kā lielisks ikdienas imūnsistēmas atbalsts.
Rādīt vairāk